Seksas – viena nepatogiausių, bet ir maloniausių patirčių mūsų gyvenime. Apie seksą retai kalbama labai atvirai. Tik nedaugelis išdrįsta tai, ką galvoja, pasakyti tiesiai šviesiai. Dažniausiai apie tai kalbama užuolankomis, todėl tenka mokytis skaityti tarp eilučių. Įdomu, kad tai, ką jis sako po sekso, nebūtinai tą ir reiškia. Kaip išmokti teisingai suprasti vyrų mintis po intymaus akto?

 

10 dalykų, ką iš tikrųjų vyrai galvoja po sekso:

 

"seksas"

  • Kai jis sako, kad „Seksas buvo tikrai geras“, iš tikrųjų galvoja: „Visada taip mylėkimės. Visada“. Kad ir ką tuomet darėte, tai pagal jį turėtų tapti auksine taisykle, kiekvieną kartą mylintis.
 
  • Kai jis, netekęs kvapo, tyliai sušnabžda jausmingą, bet nelabai cenzūrinį žodelį, tai reiškia, kad apie šią patirtį jis galvoja kaip apie nežemišką malonumą. Tai visiško pripažinimo ženklas. Jeigu jis atrodo lyg ką tik nubėgęs maratoną, tai reiškia, kad įdėjo labai daug pastangų. Kita vertus, tai gali reikšti, kad jis prarado fizinę formą. Net jeigu seksas buvo geras, reikėtų paskatinti partnerį dažniau užsiimti fizine veikla, sportuoti ir pan.
 
  • Kai jis sako, kad nori miego, iš tikrųjų galvoja: „Aš esu pavargęs. Leisk man pamiegoti“. Jis yra pavargęs. Jo kūnui, protui ir lytiniams organams reikia laiko, kad atgautų jėgas.
 
  • Kai jis klausia: „Iš kur to išmokai?“, iš tikrųjų galvoje turi: „Kokius filmus suaugusiems žiūrėjai?“. Jis norėtų juos patikrinti tyrimų ir „bendro išsilavinimo“ tikslais.
 
  • Kai jis sako: „Mums reikėtų pasikeisti paklodes“, iš tikrųjų galvoja: „Ketinu pakeisti paklodes mėnesiu anksčiau negu planavau, tai tikriausiai tai padarysiu po trijų savaičių“. Geriausias sekas būna tada, kai abi pusės supranta, kad galbūt reikėtų labiau pasirūpinti lovos švara po sekso, bet jiems tuo metu tai nelabai rūpi.
 
  • Kai jis sako: „Tegul tai lieka tik tarp mūsų“, iš tikrųjų galvoja: „Visko nutinka mylintis. Tai juk nieko baisaus, ar ne?“. Po tokios frazės gali atsirasti bloga nuojauta, nors gal ir be reikalo. Kartais sekso metu pasigirsta tam tikrų garsų arba lytinis aktas trunka labai trumpai, tarkime, tik 30 sekundžių. Tai iš tikrųjų nėra nieko baisaus. Mylintis gali pasitaikyti visko, todėl svarbu, kad abu partneriai pasistengtų suprasti vienas kitą.
 
  • Kai jis sako: „Ką tik prisiminiau, kad man reikia kai ką padaryti“, iš tikrųjų galvoja: „Tarp mūsų nieko nėra“. Jeigu jis išeina iš karto po sekso, tai reiškia, kad jis yra šunsnukis arba pamiršo savo brolio vestuves, kurios prasidės lygiai už 30 minučių. Abejais atvejais – tai įspėjamasis ženklas, kad reikėtų nutraukti santykius su šiuo vyru, jei jums reikia daugiau nei atsitiktinio sekso.
 
  • Kai jis klausia: „Ar viskas buvo gerai?“, iš tikrųjų galvoja: „Nenoriu prisipažinti, bet esu dar skaistus ir tikiuosi, kad tu to nepastebėjai“. Iš tiesų būtų geriau, kad jis tiesiai šviesiai prisipažintų, kad neturi daug patirties šioje srityje, jei tai yra labai akivaizdu. Tačiau kitai pusei nereikėtų tiesiai šviesiai klausti: „Tai juk buvo tavo pirmas kartas, ar ne?“, nebent su tuo žmogumi sieja labai artimi ir atviri santykiai.
 
  • Kai jis sako: „Tai buvo… visiškai kitaip“ , iš tikrųjų galvoja: „Buvo verta pamėginti, bet gal geriau taip daugiau nebedarome“. Tai būdas labai švelniai pasakyti: „Nekišk man piršto į užpakalį, kai aš jau beveik baigiu“. Daugelis vyrų taip ir pasakytų, nevyniodami į vatą, tačiau kai kurie gali bandyti pasakyti švelniau, kad neužgautų savo partnerės jausmų.
 
  • Kai jis sako: „Nemanau, kad man tai patiks“, iš tikrųjų galvoja: „Ačiū, kad pasidalijai tai su manimi, gal galime tai padaryti vėl po 10 minučių“. Tai reiškia, kad jūsų abiejų seksualinės fantazijos sutampa.