Tikite tuo ar ne, Zodiako ženklai veikia visus mūsų gyvenimo aspektus, net ir pačius asmeniškiausius ir intymiausius. Aštuntasis namas astrologijoje atskleidžia visą tiesą apie asmens seksualumą. Taip pat didelę įtaką daro Veneros planeta.

 

"seksas"

Nuo Veneros, meilės ir grožio planetos, padėties ir sąveikos su kitais dangaus kūnais, priklauso kiekvieno iš mūsų seksualumas. Harmonija tarp Veneros ir kitų planetų siejasi su meilės malonumais bei individualiais troškimais. Įtampa tarp kitų planetų lemia tamsiąją seksualumo pusę: fetišus, norus ir nepatenkintą geismą.

 

Atrasti ir išmokti išreikšti savo seksualumą gali padėti astrologija. Nuo Zodiako ženklo priklauso pasąmonės troškimai ir galimybės, apie kurias net neįtarėte. Įsivaizduokite, kokį maksimalų malonumą galėtumėte suteikti savo partneriui, jei suprastumėte jo prigimtines stipriąsias ir silpnąsias puses.

 

Avino ženklo atstovai yra impulsyvūs ir mėgsta nuotykius. Jiems yra tinkamiausios pozos yra iš nugaros, „šuniukų“ poza. Jie energingi ir mėgsta dominuoti.

 

Jaučio ženklo atstovai yra šiek tiek tingūs, bet atkaklūs, todėl jiems priimtiniausia poza, kai moteris yra apačioje, taip pat jiems gali patikti atvirkštinės raitelės poza. Jiems patinka saugus ir stabilus seksas, gana švelnūs ir atsargūs judesiai. Vienos nakties nuotykiai jiems ne prie širdies, nes yra linkę būti šiek tiek savininkiški.

 

Dvynių ženklo atstovai energingi ir lakios vaizduotės, todėl paprastai mėgsta oralinį seksą. Jų nuolatos kintanti asmenybė lemia, kad seksas niekada nebus toks pat antrą kartą. Dvyniai yra smalsūs ir spontaniški. Jie nesidrovi apsilankyti striptizo klubuose ir vėliau miegamajame išbandyti matytų judesiukų. Labiausiai juos gąsdina monotonija.

 

Vėžio ženklo atstovai yra prieraišūs ir jautrūs, nori, kad partneriui būtų gera. Dėl labai švelnios ir globėjiškos prigimties jiems tinkamiausia poza, kuri primena lotoso žiedą: abu partneriai sėdi sukryžiavę kojas ir atsisukę vienas į kitą. Jiems labai svarbu fiziškai ir emociškai būti šalia. Jie slapčia svajoja glamonėtis visą naktį ir paryčiais užmigti vienas kito glėbyje.

 

Liūto ženklo atstovai mėgsta būti dėmesio centre, todėl jiems tinka visos sekso pozos, kur jie gali sužibėti, pavyzdžiui, seksas trise ar seksas ant stalo. Jiems patinka dramatiškas seksas, kaip iš pornografinių filmų. Jie dievina aistringus ir intensyvius meilės nuotykius. Kaimynams tikriausiai reikia užsikimšti ausis. Jiems patiktų mylėtis prieš didžiulį veidrodį arba viską nufilmuoti.

 

Mergelės ženklo atstovai praktiški, tikslūs ir smulkmeniški, todėl jiems tinka sekso pozos, kur yra tiesiogiai stimuliuojamas klitoris. Jie yra perfekcionistai ir viską linkę vertinti kritiškai, todėl pastebėję, kad viena poza nesuteikia didžiausios palaimos, pereina prie kitos. Jie metodiški ir logiški, todėl seksas ne lovoje jiems gali būti nepriimtinas.

 

Svarstyklių ženklo atstovai mėgsta sekso pozą, kai moteris ant viršaus. Svarstyklės yra diplomatiškos, taikios ir svetingos. Šiek šiek paviršutiniška Svarstyklių prigimtis lemia, kad kartais jos nori būti ant viršaus vien dėlto, kad partneris matytų jas ir tik jas. Jos nori suteikti malonumą partneriui, tačiau jis turi įvertinti jų pastangas. Komplimentai ir pagyrimai visada laukiami.

 

Skorpiono ženklo atstovai labai pastabūs, tad apgaulę pastebi iš karto, todėl geriau nė nebandyti suvaidinti orgazmo. Jie yra labai nepriklausomi ir gali įgyvendinti kiekvieną į galvą šovusią mintį, todėl dažnai laikomi seksualiausiu Zodiako ženklu. Jie gali manipuliuoti partneriu, mėgsta viską kontroliuoti ir gali būti šiek tiek šiurkštūs.

 

Šaulio ženklo atstovai mėgsta patys sau suteikti malonumą. Jų stiprybė ir silpnybė yra jų nepriklausomybė. Šiems asmenims nesunku pripažinti, kad kažką daro geriau negu jų partneriai. Tai filosofų, laisvės mylėtojų ir nuotykių ieškotojų ženklas. Prieš įsipareigodami vienam partneriui paprastai jie išbando seksą su daugiau žmonių.

 

Ožiaragio ženklo atstovams geriausia sekso poza – misionieriaus. Jie ištikimi, pastovūs, užtikrinti. Gali būti nelabai kūrybingi, tačiau savo darbą išmano ir atlieka jį gerai. Tai labai patikimi žmonės, todėl visada pasirūpina apsaugos priemonėmis. Iš pradžių gali pasirodyti labai santūrūs ir perdėtai atsargūs, tačiau reikia šiek tiek laiko, kad atsiskleistų jų seksualumas.

 

Vandenio ženklo atstovai išradingi ir kūrybingi, todėl gali išbandyti pačias sudėtingiausias sekso pozas Kamasutroje. Jie gali turėti neįprastų ir keistų sekso fetišų. Jie yra linkę eksperimentuoti ir yra labai atviri šioje intymioje srityje.

 

Žuvų ženklo atstovai yra labai emocingi ir globėjiški. Mylisi jie švelniai. Mėgsta „šaukštelių“ pozą. Jiems labai rūpi partnerio poreikiai ir yra svarbu, kad jie baigtų pirmieji. Kartais sekso metu jų mintys nuklysta tik į jiems vieniems žinomą realybę, todėl seksas gali būti visiškai netikėtas ir nelabai prognozuojamas.