Ar kada pagalvojote, kodėl mėgstate mylėtis būtent taip, kaip mėgstate? Gal dėlto kaltas jūsų Zodiako ženklas? Astrologai pastebi tendencijas, kur ir kaip labiausiai mėgsta mylėtis skirtingi Zodiako ženklai. Žinoma, kokia taisyklė be išimčių! Tačiau būtent dėl jų mūsų gyvenimai yra tik gražesni ir įdomesni.

 

seksas

 • Avinas – labiausiai tiesmukiškas ir kartais net vulgarus Zodiako ženklas. Tačiau jų vulgarumas nėra tyčinis, taip gali pasirodyti dėlto, kad jie mėgsta greitį ir impulsyvumą. Jų libido labai stiprus, bet noras mylėtis greitai praeina. Labiausiai tinka spontaniškas seksas viešose vietose: naktinio klubo tualete ar net paskutinėje kino teatro eilėje.
 
 • Jaučiai – prabangos ir asistavimo gerbėjai. Geriausias seksas jų gyvenime būna tada, kai apie viską pagalvota. Prabangus viešbutis, vakarienė geriausiame miesto restorane, žvakių šviesa, geri kvepalai, kokybiška ir nauja patalynė, jausminga muzika – viskas, ko reikia romantiškas vakarui.
 
 • Dvyniai – labai smalsus ir mėgstantis bendrauti Zodiako ženklas. Todėl jiems seksui geriausia vieta yra ne miegamasis, o svetainė, kurioje pilna pagalvėlių. Dvyniai sekso metu mėgsta nešvankiai kalbėti, jiems greitai viskas pabosta, todėl pravartu būtų namuose laikyti bent vieną kamasutros leidimą.
 
 • Vėžys – ten kur namai, ten ir jo širdis. Labiausiai mėgsta, kai glamonėjama krūtinė. Mėgsta komplimentus (tad jei norite aistringo sekso su šio ženklo atstovu, pašnabždėkite jam ką nors erotiško į ausį), bet spontaniški būna tik tada, kai savo partneriu visiškai pasitiki. Atneškite jiems padėklą su vakariene, po to uždarykite duris ir prispauskite Vėžiukę prie sienos.
 
 • Liūtas – tai tikrai ne drovuoliai. Jiems reikia daug dėmesio, net tada, kai mylisi. Labiausiai jaudina seksas, kai gali pasirodyti visu gražumu, pavyzdžiui, kambaryje su neužskleistomis užuolaidomis arba prieš įjungtą vaizdo kamerą. Šio ženklo atstovai neretai būna šiek tiek ekshibicionistiški.
 
 • Mergelė – mėgsta švarą ir tvarką, todėl partneris turėtų taip pat labai rūpintis savo kūno higiena bei skaniai kvepėti. Juos jaudina tvarkingi namai, kuriuose nėra nė dulkelės, ką tik išskalbta, balta patalynė. Nors patys šio ženklo atstovai yra gan skeptiški, bet jie nemėgsta kritikos, todėl reikėtų nepamiršti sakyti lovoje daug komplimentų.
 
 • Svarstyklės – ko gero, pats elegantiškiausias Zodiako ženklas, ir lovoje labiausiai vertina estetiką. Jiems svarbu, kuo vilkėdamas atėjo į pasimatymą partneris. Jeigu drabužiai bus apdribę ir nudėvėti, apie seksą tą vakarą galėsite pamiršti. Jiems patiktų seksas prieš veidrodį, nes tai patenkina jų slapčiausias vujeristines fantazijas.
 
 • Skorpionas – paslaptingas Zodiako ženklas, kurį labiausiai jaudina „50 pilkų atspalvių“ scenarijus. Geriausia, kad seksas vyksta slaptame kambaryje, tamsoje, kai jie patys gali viską kontroliuoti. Jiems patiktų vaidmenų žaidimai (mokytojas ir mokinė) arba antrankiai lovoje.
 
 • Šaulys – laisvos dvasios ir labai energingi šio Zodiako ženklo atstovai mėgsta laukinį seksą. Būtų labai pamaloninti, jei seksas vyktų gamtoje, pavyzdžiui, per pertraukėlę žygyje po laukinę gamtą, ant žolės po ilgo pasivaikščiojimo arba po žvaigždėtu nakties dangumi, ant šieno.
 
 • Ožiaragis – tai labai žemiškas Zodiako ženklas, nors iš pirmo žvilgsnio jie gali pasirodyti, kad yra labai drovūs ir puritoniški.Tačiau šalta išorė slepia karštą širdį! Geriausias seksas jiems būtų spa centre, po atpalaiduojančių viso kūno masažų, po to, kai ištrynė vienas kito kūną plačioje ir patogioje viešbučio lovoje. Tačiau seksas viešose vietose tikrai ne jiems.
 
 • Vandenis – ekcentriškas Zodiako ženklas lovoje neretai būna kiek šaltokas ir mėgstantis stebėti viską lyg iš šalies. Gal kiek sunku patikėti, bet jiems geriausias seksas yra telefonu, per internetinių pokalbio programas ir pan. Jiems nelabai patinka ilgai gulėti susiglaudus ar mylėtis „šaukštelių“ poza.
 
 • Žuvys – iliuzijų ir fantazijų planetos, Neptūno, valdomas Zodiako ženklas. Tai vandens ženklas, kuriam labiausiai patinka mylėtis vandenyje (baseine, sūkurinėje vonioje ar paplūdimyje). Romantišką nuotaiką padeda sustiprinti gaivieji gėrimai su burbuliukais!