Raitelės poza, kai moteris yra ant viršaus, dažnai rekomenduojama, nes ne vienai dailiosios lyties atstovei padeda greičiau pasiekti orgazmą, reguliuoti sekso ritmą ir greitį. Tačiau toli gražu ne kiekviena moteris šią pozą mėgsta dėl įvairių priežasčių.

 

seksas

 

13 priežasčių, kodėl moterims nepatinka sekso poza ant viršaus:

 

 • Gausus prakaitavimas ir kojų tirpimas. Nesportiškoms moterims (nepraktikuojančioms jogos, nesilankančioms sporto klube ir laisvalaikiu nešokančioms baleto) tokia poza gali sukelti kojų skausmą. Galiausiai moteris griūva į lovą nebepakeldama nuovargio ir jos poziciją turi užimti vyras.

 

 • Mano, kad kvailai atrodo iš šono. Tikroji raitelės poza yra tokia, kai moteris klūpi ant kelių, bet didžiausią malonumą suteikia poza, kai moteris yra padėjusi pėdas ant lovos ar grindų ir pritūpusi. Tačiau tada moteris atrodo ne kaip Amazonė, prajodinėjanti laukinį eržilą, o kaip mergina, pritūpusi atlikti gamtinius reikalus…

 

 • Vyras žiūri į jos pilvą. Daugeliui vyrui patinka stebėti moterį, privedančią save iki orgazmo ir judantys pilvo riebaliukai jiems atrodo seksualiai ir gundančiai. Tačiau moterims, kurios iš prigimties yra labai drovios, tokia poza gali būti tikra kančia.

 

 • Partneris mato, kad yra ant viršaus esančios moters nosyje. Galbūt viskas gerai, bet kas žino… Pastebėjęs snarglius nosies šnervėje, vyrui gali užgesti aistra, prieš kelias sekundes liepsnojusi su visu pajėgumu. Todėl prieš intymius santykius reikėtų gerai išsipūsti nosį.

 

 • Vyras žiūri į ją iš apačios. Net jei su pilvu ir nosimi viskas gerai, moteris gali jaustis nejaukiai dėl vyro žiūrėjimo kampo į ją. Iš apačios žiūrint gražiai atrodo tik tobulai simetriški veidai, pavyzdžiui, tokie kaip Holivudo aktorės Amber Heard.

 

 • Sekso ritmas visiškai priklauso nuo jos. Puiku, jei žinote, ką galite ir mokate vadovauti. Blogai, jeigu jaučiatės dėlto išnaudojama.

 

 • Nemaloniai trinasi vidinės šlaunų dalys. Pernelyg didelė trintis šioje pozoje – tai vienas iš tų dalykų, su kuriais tiesiog reikia susitaikyti.

 

 • Ji pati nežino, kodėl. Net jei esate atradusios gerą judėjimo techniką, ilgainiui tai gali pabosti ir jūsų partneris gali užmigti. Todėl judesius reikėtų reguliariai keisti: išbandyti sukamuosius judesiukus, eksperimentuoti su įsiskverbimo kampais ir suspaudimo jėga. Visa tai prisiminti ir taikyti praktiškai yra gana varginantis užsiėmimas…

 

 • Jos krūtinė šokinėja aukštyn žemyn kaip krepšinio kamuoliai. Daugumai vyrų patinka žiūrėti į tokį vaizdą. Tačiau moterims, kurių krūtinė didelė, greitai gali pradėti skaudėti moteriškus iškilumus. Be to, nepaisant to, kad vyras į prieš jo akis šokinėjančias putlias krūtis žiūri su susižavėjimu, moteris ilgainiui pradeda jaustis keistai.

 

 • Baimė padaryti lemiamą klaidą. Teigiama, kad raitelės poza – viena pavojingiausių, nes gresia vyriško lytinio organo traumos.

 

 • Vargina nuolatinis akių kontaktas. Daugeliu atveju akių kontaktas padeda sustiprinti aistrą ir susijaudinimą. Tačiau jeigu, esant raitelės pozoje, akių kontaktas išlaikomas per ilgai, žvilgsnis gali pradėti gąsdinti. Tačiau stebėti kažką kita irgi nėra labai smagu…

 

 • Ji visada turi stebėti savo laikyseną. Nes jeigu moteris pradės kūprintis, raukšlės ant pilvo taps dar gilesnės.

 

 • Ji jaučiasi šiek tiek apgauta. Tai nėra visiškai sąžininga: moteris turi stengtis ir prakaituoti, daryti visą darbą, kol vyras guli ant nugaros ir tingiai mėgaujasi. Ji taip pat nori visiškai atsipalaiduoti ir leisti partneriui ja visiškai pasirūpinti!