Tik pradėjus susitikinėti neretai iš galvos neišeina klausimas: „Ar jis bus geras lovoje?“. Pasirodo, kad užtenka atkreipti dėmesį į ženklus, kuriuos nesusimąstydamas siunčia stipriosios lyties atstovas, kad būtų galima numatyti jo elgesį, likus dviese su moterimi. Kokie tai ženklai?

 

seksas

Įspėjantys ženklai, kad vyras bus geras meilužis:

 
 • Jis didžiuojasi savo pasiekimais, bet nėra išpuikęs. Savo pasiekimų neslėps, bet ir nepuls girtis, koks yra nuostabus. Geras vyras norės, kad moteris žinotų, kad jis yra geras vyras lovoje, bet pernelyg nesireklamuos.
 
 • Jis yra dosnus. Iš prigimties dosnūs vyrai mėgsta palepinti savo partneres ir lovoje. Jie visada pasistengs, kad moteris niekada neliktų nusivylusi.
 
 • Jis yra džentelmenas. Džentelmenas – tai vyro tipas, kuris laikosi nuostatos: „Moterims pirmenybė“. Jis neleis sau patirti orgazmo, kol jo nepatyrė pirma moteris. Be to, moteris, patekusi į tokio vyriško glėbį, jaus jo nuolatinį rūpestį ir švelnumą.
 
 • Jo eisena natūrali, kaip pasitikinčio savimi žmogaus. Vyras, kuris eina natūraliai, o ne išdidžiai kaip povas, nenori pasirodyti geresnis nei yra. Jis yra patenkintas savo karjera, socialiniu gyvenimu ir meilės santykiais. Tokia vidinė nuostata atsiliepia ir intymiam gyvenime.
 
 • Jis turi intuiciją. Kai kurie vyrai sprendimus linkę priimti, vadovaudamiesi instinktais ir geba intuityviai pajausti kito žmogaus jausmus ir emocijas. Su tokiu vyriškiu mylėtis smagu, nes jis jaučia ne tik savo, bet ir partnerės kūną.
 
 • Jis yra sąmojingas. Intelektualūs vyrai žino, ką daro, nes jie moka pritaikyti teorines žinias realybėje. Jie žino, kaip reikia daryti viską teisingai, nes yra labai gudrūs. Taigi, polinkis gilintis į viską, atsidūrus lovoje, labai praverčia.
 
 • Jis yra pasitikintis savimi. Vyras pasitiki, nes žino, ką gali. Jis greičiausiai turėjo didelę seksualinę patirtį, todėl žino, kaip geriausiai pamaloninti moterį.
 
 • Jis yra geras šokėjas. Geri šokėjai turi įgimtą ritmo jausmą. Jie žino, kaip judėti ir kada. Jie gerai jaučia kūną, išlaiko pusiausvyrą, todėl mylėtis su tokiais vyrais – vienas malonumas.
 
 • Jis gerai bučiuojasi. Prancūziškas bučinys – tai repeticija prieš seksą. Bučinių metu reikia jausti partnerio reakcijas, susiderinti su partneriu. Mylėjimosi principas yra labai panašus.
 
 • Jis gali pasijuokti iš savęs. Vyras, kuris geba kartais pasijuokti ir iš savęs, moka į viską žiūrėti paprasčiau, lanksčiau, todėl ir seksas su juo yra sklandesnis. Mylintis gali nutikti visko ir kartais situaciją gelbsti tik nuoširdus juokas.
 
 • Jis yra garbėtroška. Nors tai neigiama asmeninė savybė, bet mylintis gali būti naudinga. Garbėtroškoms labai svarbu gerai pasirodyti ir kad kiti liktų sužavėti, todėl jie padarys viską, kad seksas su jais būtų nepakartojamas.
 
 • Jis daug klausinėja. Smalsumas visada yra vienas iš akivaizdžiausių ženklų, kad vyras bus geras lovoje. Jeigu partneris nėra labai jaunas ir nepatyręs, greičiausiai jis yra daug išklausinėjęs visko iš ankstesnių partnerių ir savo žinias pasiruošęs pritaikyti su dabartine mergina.
 
 • Jis laiko jūsų ranką gana stipriai. Tai ženklas, rodantis, kad partneris bus adekvatus meilužis. Jeigu jis laiko moters ranką tvirtai, bet tuo pačiu ir švelniai, tai rodo, kad lovoje sugebės išlaikyti pusiausvyrą ir nebus pernelyg agresyvus.