Kartais į miegamąjį reikia įpūsti naujų vėjų, kad nepradėtų kamuoti rutina. Nauji, seksualūs drabužiai gali būti ta detalė, kuri suteiks papildomų pojūčių. Galbūt neįprastai apsirengęs žmogus sugebės išlaisvinti savo troškimus ir sekso metu pradės elgtis taip, kaip visada troško, bet nedrįso. Kodėl gi kartais nepavertus miegamojo privačia teatro scena dviem? Nauji įspūdžiai dar niekam nepakenkė.

 

Tokiam vaidinimui ir viliojimui reikia daugiau laiko. Didžiausias dėmesys turėtų būti skiriamas erotiškiems drabužėliams, seksualiems judesiams bei išraiškoms. Seksas – tai lyg vyšnia ant torto, kuri suvalgoma tik tada, kai jau nebeįmanoma kontroliuoti susijaudinimo.

 

Akys raibsta, kiek seksualių drabužėlių galima rasti parduotuvių lentynose ir apžiūrėti mados kataloguose. Išsirinkti gundantį drabužėlį nėra labai sunku, tačiau kur kas sunkiau, jį apsivilkus jaustis patogiai, elgtis ir judėti laisvai, kad partneris vien žiūrėdamas į jus stipriai susijaudintų. Neveltui dažnai sakoma, kad seksualumas turi spinduliuoti iš vidaus, o koketiška apranga tik sustiprinti tą seksualinę, iš jūsų sklindančią, energiją.

 

Seksualiai apsirengti yra menas. Drabužis neturi nei per daug, nei per mažai dengti kūną. Reikia žinoti, ką paslėpti, o ką labiau apnuoginti. Apranga turi įaudrinti vyro fantaziją. Ko gero, joks vyras neatsispirtų moteriai, vilkinčiai permatoma palaidine ar sijonėliu. Kas gali būti erotiškiau, jei ne matomi sustandėję speneliai per plono audinio palaidinę.

 

Kas gali būti labiau jaudinančio, nei švelni, minkšta ir lygi oda. Naktiniai marškiniai iš šilko ar satino sukuria iliuziją apie tokią pat nepriekaištingą odą. Plazdantis šilkas lengvas ir keri subtilia elegancija.

 

Ryškių spalvų (raudonos ar juodos) apatiniai – klasikinė vilioklių gudrybė, suveikianti beveik visada 100 procentu.

 

Jeigu visa tai išbandyta, galima nustebinti mylimąjį neįprastais vaidmenų kostiumais. Vieniems gali patikti japonišku kimono ar indišku sariu ant nuogo kūno vilkinti moteris, kiti gi žavėsis mergina, persirengusia kaip japoniškų animacinių filmų suaugusiems veikėja, treti negalės ramiai sėdėti vietoje, išvydę stilizuotu mokytojos ar seselės kostiumu pasidabinusią gyvenimo moterį.