Likus vos keletui savaičių iki muzikinio realybės šou „Aš – superhitas“ didžiojo finalo, kuriame paaiškės šou nugalėtojas, projekto kūrėjai likusiems dalyviams pateikė dar vieną staigmeną. Į šou grįžo iš jo anksčiau iškritę Koffas ir vasarą televizijoje rodytame realybės šou skandalu išgarsėjusi Aistė.

 

Aistė Jankauskytė_nuotr. Imanto Boiko_m (Small)

 

Šį, trečiadienio, vakarą 20 val. TV6 žiūrovų laukia intriguojanti ir netikėtumų pilna laida –anksčiau iš projekto išmesti Koffas ir Aistė atskleis, kad į šou jie grįžo ne varžytis dėl pagrindinio prizo – 10 000 eurų, kuriuos įsteigė verslo ir kultūros parkas „Gariūnai“. Šie dalyviai turi ypatingą misiją, kuri nustebins likusius – jie galės dėti pliusus ir minusus, kurie prieš pat finalą gali sujaukti projekto senbuvių planus.

 

IMANTO BOIKO fotoKOFF_m (Small)

„Stebėjau projektą ir išėjęs į laisvę, buvo ir keista, ir įdomu. Daug čia įvykių įvyko be manęs, tikriausiai labiausiai nustebino faktas, kad Nerijus ir Elvina tapo pora. Tikrai to nesitikėjau – juk kai dar buvau, kalbėjomės, kad ji jam ne taip labai ir patinka. Jei atvirai, netikiu aš ta pora, manau, baigsis projektas, baigsis ir jų santykiai“, – sugrįžęs į realybės šou kalbės Koffas.

 

Palikdamas projektą vaikinas perspėjo kitus dalyvius saugotis Elvinos ir savo nuomonės iki šiol nepakeitė: „Jei manęs klausinės, kaip žmonės vertina juos, tai gal kažkiek ir atskleisiu. Tačiau pirmas tikrai nesiruošiu pasakoti – tegul jie dar paspėlioja ir pasinervina. Nežinau, kaip mane priims Elvina, bet turiu pripažinti, kad mano nuomonė apie ją nepasikeitė nei kartu gyvenant, nei žiūrint laidas. Vis dar manau, kad ji laputė.“

 

Į šou grįžę Koffas ir Aistė kartu su kitais dalyviais gyvens iki projekto pabaigos, galės dėti pliusus ir minusus, bet patys jų negaus. Jie taip pat dainuos šeštadieniais gyvo garso koncertuose, tačiau neturės galimybės kovoti dėl pagrindinio prizo.

 

„Labiausiai džiaugiuosi dėl progos vėl mokytis muzikos, vėl koncertuoti – man tai svarbiausia. Iškritusi iš projekto, pakeičiau nuomonę apie kai kuriuos dalyvius. Tarkime, Luką… Mačiau, kad jis džiaugėsi, kad aš išėjau, o atrodė toks draugiškas ir atsipalaidavęs. Jau žinau ir kam skirsiu savo pliusą, ir minusą. Manau, nustebins kai kuriuos mano sprendimas“, – intriguos Aistė.

 

Paklausta, ar šį kartą į projektą ji irgi grįš su skandalu (dalyvaudama realybės šou „2 barai. Gyvenimas greitkelyje“ Aistė praleido skandalingą naktį su kitu dalyviu Renaldu), mergina atsakė, kad neplanuoja to daryti, tačiau pridūrė, kad savo veiksmų numatyti ji negali.

 

Kaip projekto senbuviai pasitiks sugrįžusius dalyvius? Kas labiausiai apsidžiaugs, o kas nuliūs? Visi atsakymai – šįvakar 20 val. per TV6.

 

Muzikaliausio realybės šou „Aš – superhitas“ likęs dalyvių devynetas ir toliau kovos dėl didžiojo prizo ir šlovės, o juos 24 valandas per parą filmuos kameros ir stebės portalo tv3.lt lankytojai. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio TV6 žiūrovai sužinos įdomiausius realybės šou dienos įvykius, specialiose radijo Gold FM laidose pirmadieniais–ketvirtadieniais 17.10 val. išgirs pokalbius su dalyviais, o kiekvieną šeštadienį tiesioginės transliacijos metu, kuri vyks tiesiai iš verslo ir kultūros parko „Gariūnai“, dalyviai susikaus įnirtingoje išlikimo kovoje, kur vienam iš jų teks atsisveikinti su projektu.

 

 „Aš – superhitas“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 20 val. per TV6, o šeštadieniais 19.30 val. per TV3!