TV3 didžiojo muzikos projekto „X Faktorius“ žiūrovai puikiai atsimena įstabaus balso savininkę Giedrę Vokietytę. Niekam nežinoma mergina ne tik pavergė komisiją, bet ir žiūrovus – laimėjo pirmąjį projekto sezoną. Įtemptas koncertų grafikas, profesionalų liaupsės, gerbėjų minios – visa tai patyrė Giedrė.

 

TV3_X_Faktorius_Giedre_Vokietyte_FOTO_Viktorija_Karpovaite

 

Užkariavusi sceną mergina nusprendė pailsėti nuo muzikos ir visą savo laisvą laiką skyrė gyvūnams. Nors pertrauka truko net keletą metų, Giedrė vėl svajoja apie jos laukiančius gerbėjus ir koncertus. Visa tai balsingoji panevėžietė žada įgyvendinti jau netrukus.

 

TV3_X_Faktorius_Giedre_Vokietyte_FOTO_Viktorija_Karpovaite_2

 

„Po „X Faktoriaus“ norėjau šiek tiek pailsėti, užaugti ir suprasti, kokią muziką noriu kurti. Toliau krimtau chirurgijos rezidentūros mokslus Lietuvoje, Vokietijoje – arklių osteopatijos“, – pasakoja Giedrė.

 

TV3_X_Faktorius_Giedre_Vokietyte_FOTO_Viktorija_Karpovaite_4

 

G. Vokietytė Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Veterinarijos akademijoje šiuo metu pirmakursiams dėsto gyvūnų anatomiją. Akademinė bendruomenė pasiūlė jai tapti dėstytoja, mat susižavėjo Giedrės atsidavimu gyvūnams. Ši veikla G. Vokietytei puikiai sekasi, tad nieko nuostabaus, kad fotografei Viktorijai Karpovaitei mergina sutiko papozuoti darbo vietoje.

 

TV3_X_Faktorius_Giedre_Vokietyte_FOTO_Viktorija_Karpovaite_3

 

Su keliais bendraminčiais „X Faktoriaus“ nugalėtoja subūrė grupę, kuria, repetuoja, dainas. Kartu su Giedrės mokytoju Sauliumi Urbonavičiumi-Samu projekte „X Faktorius“ komandoje dirbo ir muzikos prodiuseris Olegas Jerochinas. Mergina ypatingai daug bendravo su Olegu, tad nieko nuostabaus, kad tolimesniais scenos planais rūpinasi kaip tik šis profesionalas.

 

TV3_X_Faktorius_Giedre_Vokietyte_FOTO_Viktorija_Karpovaite_5

 

„Olegas sukūrė keletą dainų. Džiaugiuosi, kad projektas mane suvedė su šiuo žmogumi. Įrašėme kelias dainas, filmuosime klipus ir pateiksime klausytojų teismui“, – netolimos ateities planais dalinasi G. Vokietytė.

 

Ką G. Vokietytei davė dalyvavimas „X Faktoriuje“? Mergina tikina, kad projektas jai suteikė pasitikėjimo savimi. „Žmogus yra labai stiprus, jis gali viską. Supratau, kad niekada nereikia nuleisti rankų. Po dalyvavimo projekte nebebijau nieko“, – šypsosi pirmojo sezono nugalėtoja.

 

„Nekantrauju išvysti naująjį „X Faktoriaus“ sezoną. Esu įsitikinusi, kad jis pateiks ne vieną staigmeną“, – sako G. Vokietytė. Tą padaryti mergina galės jau šį sekmadienį, rugsėjo 27 dieną, 19.30 val., įsijungusi TV3.

 

Žiūrovus prikaustys trečiasis didžiausio muzikos projekto „X Faktorius“ sezonas. Tai šansas išvysti ne tik daugiausiai šalies muzikos padangėje pasiekusią komisiją, bet ir tuos, kurie taps ryškiausiomis scenos žvaigždėmis.

   

 „X Faktorius“ – sekmadieniais 19.30 val. per TV3!