Žinomi verslininkai Inga ir Darius Budriai kiekvienais metais Šv. Velykoms ruošiasi itin atsakingai,  o kiaušinius margina kasmet kitaip.

 

„Mama, teta ir sesė margina tradiciškai: su įvairiom žolelėm ir svogūnų lukštais, o aš kadangi vis mėgstu kažką naujo, originalaus, tai kiekvienais metais vis sugalvoju naują marginimo būdą. Tai piešiu, tai klijuoju, tai dekupažuoju“, – savo tradicijomis dalinasi Inga.

 

TV3_Padekime_augti_Inga_Budriene

 

Budrių šeima Šv. Velykas visada švenčia pas Ingos mamą Molėtuose. Iš vakaro visa šeima margina kiaušinius, o ryte drauge išbando, kurio margutis stipriausias. Pasak Ingos, vaikai labiau mėgsta žaisti su margučiais nei juos ragauti. „Daugiausiai kiaušinių per Šv. Velykas suvalgo tėtis Darius, o daugiausiai jų numargina, žinoma vaikai“, – šypsosi I. Budrienė.

 

Inga įsitikinusi, šiais metais kiaušinių marginimas vaikams bus dar smagesnis, nes jie žada dalyvauti Šv. Velykų dirbtuvėlėse Kaune, kur kiekvienas vaikas savo rankomis numargintą margutį galės iškeist į šokoladinį kiaušinį.

 

TV3_Padekime_augti_Inga_Budriene_2

 

Šį sekmadienį 8.30 val. laidoje „Padėkime augti“ – ne tik susitikimas su šia žinoma šeima bei pasivaikščiojimas po vaikų žaidimų aikštelę, bet ir patarimai, kaip dekoruoti namus, laukiant Šv. Velykų. Laidoje bus kalbama apie vaikų madą ir vaikų sprendimus drabužius rinktis patiems.

 

Tuo tarpu mamos, nerimaujančios dėl antsvorio, išgirs patarimus, kaip sureguliuoti mitybą ir pasiekti trokštamų rezultatų.  Laidos pabaigoje – žiūrovų pamėgta psichologo rubrika.

 

Laidos vedėja Laura Imbrasienė TV3 žiūrovų prie ekranų lauks sekmadienį 8.30 val.

 

 

 „Padėkime augti“ – sekmadieniais 8.30 val. per TV3!