Jau rugsėjo 24-ąją dieną „Lietuvos ryto“ TV naujajame sezone „Čia ir dabar“ startuoja unikalus mistinės realybės televizijos projektas „Vaivos pranašystės“. Autorinė garsiausios  Lietuvos būrėjos Vaivos Budraitytės, pas kurią išsiburti kortomis atkeliauja ne tik paprasti mirtingieji, bet ir ryškiausios šalies garsenybės, laida bus rodoma kiekvieną ketvirtadienį 21.30 val. 

 

LR_TV_Vaivos pranasystes_Vaiva budraityte

„Žmones galima užkalbėti, kad jiems sektųsi. Galiu sau priskirti bent dvi Lietuvos garsenybes, kurios tapo populiarios mano dėka. Aš jas vedžiau sėkmingu keliu. Jau iškilusios žvaigdžės negalėjo tuo patikėti ir klausė, kaip aš joms galėjau išpranašauti tokius dalykus. Tačiau aš garsenybėms ne tik pasakiau, kad jie taps garsūs, bet ir sakiau, ką daryti, kad taip nutiktų.“  –  atskleidžia V. Budraitytė.

 

Populiariausios šalies būrėjos skelbiamos prognozės, pranašystės ir ateities įžvalgos jau ne vienerius metus pritraukia milžinišką auditoriją ir prie ekranų prikausto visą Lietuvą. Nuo šiol naujajame  „Lietuvos ryto“ TV sezone žiūrovai turės išskirtinę galimybę išgirsti V. Budraitytės atsakymus į visiems rūpimus klausimus apie skandalingiausias, tragiškiausias, dramatiškiausias savaitės aktualijas ir įvykius bei sužinoti, koks yra jų likimas ir sulaukti pagalbos iš būrėjos norint pakeisti savo gyvenimą sėkminga linkme.

 

Vienus jos unikalus talentas įžvelgti ateitį stebina, kitus šokiruoja, o kai ką net baugina. „Po susitikimo su manimi žmonės lieka sukrėsti, nustebę. Jei matau ką nors blogo būtinai perspėju ir patariu, pasakau receptą, ką daryti, kad blogi įvykiai juos aplenktų. Kai  kurie žmonės net pašiurpsta, sako, kad viską pasakau taip tiksliai, jog jiems atrodo, kad aš juos pažįstu.“ – pasakoja naujos laidos vedėja V. Budraitytė. Jos prognozės apie tai, kas laukia Lietuvos ar tam tikro žinomo žmogaus, dažniausiai būna absoliučiai tikslios ir visiškai pasitvirtina.

 

Nuo šiol naujojo „Lietuvos ryto“ TV sezono žiūrovai, ketvirtadieniais, 21.30 val., turės išskirtinę galimybę kartą per savaitę stebėti ir išgirsti ką Vaivos metamos kortos žada besiskiriančioms ar besituokiančioms Lietuvos garsenybėms, ką atskleidžia apie visos Lietuvos dėmesį prikaustančius įvykius ir kas svarbaus ir reikšmingo tą savaitę laukia mūsų visų.

 

Pirmojoje sezono laidoje, jau rugsėjo 24 – ąją, ketvirtadienį, žiūrovai išvys, ką garsiausios būrėjos kortos sako apie Monikos ir Andriaus Šedžių skyrybas, kas slepiasi už tokių tragiškų įvykių, kaip globos namuose pro langą iškritęs ir mirtinai susižalojęs vaikas, taip pat Kauno klinikose gimdymo metu mirusi motina ir jos kūdikis.

 

Premjerinėje laidoje viešės ir Liveta Kazlauskienė, kurią būrėja Vaiva perspės dėl netikėtos grėsmės – garsiai atlikėjai nuo moterų dėmesio reikia saugoti savo vyrą Petrą. „Po būrėjos Vaivos perspėjimo pradėjau atidžiau stėbėti savo vyrą. Išgirdus šiuos žodžius širdis išties sukirbėjo, nes aš myliu šį žmogų, jis yra mano vyras, todėl tai tikrai privertė suklusti“ – teigia pirmosios „Vaivos pranašysčių“ laidos herojė L. Kazlauskienė.

 

Unikalus televizijos projektas, mistinės realybės dokumentika „Vaivos pranašystės“ –  naujajame „Lietuvos ryto“ TV sezone jau nuo rugsėjo 24 dienos, ketvirtadieniais, 21.30 val.