Irena Starošaitė ir Žilvinas Žvagulis šiemet mini dvidešimtąsias bendro gyvenimo metines ir rengią išskirtinį koncertinį turą po Lietuvą. Laidoje „Ant bangos“ garsi dainininkė atskleidė pikantiškų judviejų su vyru santykių detalių ir mažai kam žinomą Ž. Žvagulio verslą.

 

LR_TV_AB_I. Starosaite

„Mes tikriausiai vienas kitą puikiai suprantame. Praleidę tiek akimirkų kartu, žmonės moka priimti vienas kitą tokį, koks yra. Žinoma, mes pasipykstame. Būna taip, kad ginčijamės iki negalėjimo ir paskui einame į sceną dainuoti“, – laidoje „Ant bangos“ pasakoja I. Starošaitė.

 

Garsi dainininkė taip pat atskleidė ir netikėtiną posūkį sutuoktinio Žilvino Žvagulio karjeroje: „Man pačiai buvo didžiulė nuostaba, kai jis ėmė ir uždarė mano šokių studiją, kur vykdavo repeticijos ir dabar ten kepa šakočius. Taip. Mes dabar kepame skaniausius Lietuvoje šakočius. Ir mums tai gana gerai sekasi.“

 

Energingoji I. Starošaitė pripažįsta, kad dabar didžiausią dalį jos dienotvarkėje užima ruošimasis koncertiniam turui: „Mes norime, kad viskas atrodytų kokybiškai, įdomiai ir paliktų gerą įspūdį. Šiuose pasirodymuose bus daug draugų, kviestinių svečių, kurie prisidės prie mūsų koncertinio turo. Nenoriu išduoti visų smulkmenų ir staigmenų, bet neabejoju, kad žiūrovai tikrai turės puikias emocijas.“

 

Asmeninės I. Starošaitės ir Ž. Žvagulio gyvenimo detalės, netikėtas verslas ir artėjančio koncertinio turo užkulisiai jau trečiadienį, laidoje „Ant bangos“, 21:00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.