Į rudeninę daržovę, moliūgą, panašus simbolis Hulu arba Wu Lou yra vienas galingiausių fengšui talismanų. Jo nepaprasta forma leidžia kaupti, o tada spinduliuoti palankią energiją. Talismanas turi stiprų gydomąjį poveikį, be to, padeda stiprinti meilę.

 

fengšui

Indų iš moliūgų kilmė siekia senovės laikus, jie yra daug senesni nei mediniai ir moliniai indai. Moliūgų indeliai buvo naudojami vandeniui ir biriems produktams laikyti, kaip samčiai, baldų aksesuarai, dekoracijos – visi daiktai šimtmečius lydėjo ir palengvino žmogaus gyvenimą.

 

Moliūgo apdirbimas – ilgas ir kruopštus procesas, reikalaujantis koncentracijos. Džiovintų moliūgų dekoravimas – įdomi veikla, šiame procese susijungia Dievo ir žmogaus kūrybiškumas. Dėl šios priežasties Kinijoje gaminiai iš moliūgo vertinami labai pagarbiai, taip pat dėlto, kad kažkada švarus geriamasis vanduo buvo didelė vertybė, o moliūguose jis ilgai išlikdavo švarus ir vėsus. Taip yra dėl Hulu formos – siauros viršuje ir platėjančios apačioje, dėl to indas sukaupia didelę dalį palankios Či energijos ir nepaleidžia jos atgal.

 

Gyvybę suteikianti energija, prasiskverbianti į Hulu, užtikrina vandens grynumą ir gaivumą. Hulu garsėja dėl savo teigiamo poveikio sergantiems žmonėms, kurių imunitetas nusilpęs. Viskas, kas buvo vartojama iš moliūgų indų – vanduo ar gėrimas – buvo prisotinta gydomosios energijos ir paversta vaistiniu produktu. Be to, jei Hulu būdavo tiesiog padedamas šalia paciento lovos, tai jau prisidėdavo prie negalavimų gydymo. Šios Hulu savybės kartu su tūkstantmečiu žmogaus tikėjimu suteikia talismanui neįprastų savybių.

 

Nebūtina įsigyti natūralaus moliūgo, pagaminto pagal visas taisykles, užtenka turėti jo kopiją namuose iš bet kurios labiausiai patinkančios medžiagos – akmens, medžio, metalo. Fengšui tyrinėja simbolius ir teigiamus įvaizdžius, todėl žvelgdami į Hulu įvaizdį suaktyviname ir panaudojame šio senovinio amuleto galią. Pagrindinė Hulu galia slypi jo gebėjime priimti palankią energiją, kad ją atiduotų žmogui.

 

Hulu talismanas tvirtinamas virš sergančio žmogaus lovos arba lovos galvūgalyje. Moliūgas apsaugo nuo piktųjų jėgų veikimo, pagerinti ligonio nuotaiką, sustiprina bet kokio vaisto poveikį, suteikdamas jam energijos. Manoma, kad Hulu yra žmogaus sveikatos nešėjas: jis pritraukia energiją, neleidžia jos eikvoti.

 

Gydomasis talismano poveikis sustiprėja, jei ant jo paviršiaus uždedamas drakono atvaizdas. Kinai tiki, kad sėkme ir laimingais pokyčiais, kurie ateina per drakoną, o atsigavimas yra labiausiai trokštamas pokytis. Hulu gali būti papuoštas dvigubos sėkmės, dvigubos laimės hieroglifais, taip pat kinų dievybių atvaizdais. Hulu, be kita ko, yra galingas sveikatos ir ilgaamžiškumo talismanas, tvirtinamas specialiai tam skirtoje vietoje – rytuose.

 

Talismanas harmonizuoja vaikų ir suaugusiųjų santykius, atgaivina atšalusius partnerių jausmus. Šiuo tikslu Hulu yra patalpinamas tėvams ir vaikams palankioje zonoje, taip pat sutuoktiniams palankioje zonoje. Jei palankios kryptys patenka į skirtingus būsto kampus, reikia montuoti kelis talismanus. Pavyzdžiui, trys moliūgėliai padidina teigiamą talismano poveikį.

 

Rekomendacijos nusprendusiems Hulu pasigaminti patiems: įsigykite kelis moliūgus ir iš karto pradėkite juos apdoroti, nes kai kurie džiovinimo metu gali susiraukšlėti ir tapti netinkami naudoti. Moliūgus išdžiovinti lauke, kol žievė sukietės, tada perkelti į patalpą. Namų viduje toliau džiovinti moliūgus dar šešis mėnesius. Atsiradusį pelėsį nuvalyti sausa šluoste arba metaline kempine. Prieš pradėdami skobti moliūgą nuvalyti nuo dulkių. Kai moliūgas išdžiūsta ir sukietėja, jį galima apdirbti kaip medį: pjauti, raižyti, gręžti, dažyti. Fengšui pataria su moliūgu bendrauti kaip su gyvu: maloniai, pasidalyti su juo savo mintimis, jį mylėti. Patikrinkite ir įsitikinkite, kad Hulu talismanas gali tapti palankios energijos šaltiniui kūnui, sielai ir jūsų vykdomai veiklai!