Pasaką primenantis gyvenimas, kuriame daug prabangos ir nuotykių, – taip iš šono prieš dvejus metus galėjo nuskambėti buvusios „Olialia” mergaitės ir modelio lietuvės Sandros Grafininos pasakojimas žiniasklaidoje.

 

Nigelas1 (Small)

 

„Melas buvo net mūsų pažinties istorija“, – šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ prisipažins daugiau nei mėnesį dingusios Sandros sutuoktinis Nigelas West-Macauley.

 

Interviu prieš dvejus metus Sandra pasakojo, kad su Nigelu susipažino Londone, amerikiečių dailininko ir filmų kūrėjo Andy Warholo parodoje. Į ją lietuvaitę neva pakvietęs pažįstamas meno kolekcionierius.

 

nigelas2 (Small)

 

„Su Sandra susipažinome Londone. Ji su manimi susisiekė per pažinčių programėlę, kurioje buvau užsiregistravęs“, – pasakos Nigelas. Pasak vyro, Sandra vėl norėjo būti garsi, kaip tuomet, kai tapo „Olialia“ mergaite. Taip ji neva tikėjosi, kad taps neliečiama ir galės pridengti savo tikrąją veiklą.

 

Interviu, kurį Nigelas davė iki jo suėmimo likus vos parai, žiūrovai išgirs moters gyvenimo užkulisius, primenančius Holivudo filmą.

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki…“ jau šį pirmadienio vakarą 20.00 val. tik per LNK.