Į atmintį daug kam įstrigo laidoje „Lietuvos balsas” verkianti Inga Valinskienė. Iki tol žinoma moteris dar niekada neašarojo viešai. Susigraudinimo priežasčių Inga nekomentavo, bet tai buvo susiję su dviejų merginų – Gretos Jurgaitytės ir Kamilės Kielaitės – muzikine dvikova.

 

Ingai ir Arūnui Valinskams buvo itin sunku išsirinkti vieną iš dviejų labai gerų dainininkių. Atsisveikinus su iš Panevėžio kilusias Greta, Ingai suspaudė širdį: „Jei tik ji būtų drąsesnė, jaustųsi graži, galėtų tapti tikra žvaigžde”, – sako Inga. Dainininkei neliko nieko kito kaip atiduoti Gretą į LNK „Pašėlusių močiučių” rankas.

 

 Joana, Aurelija ir Kristina, išgirdusios Gretos problemą, išsižiojo. „Labai noriu dainuoti, bet esu negraži. Mane gatvėje yra pavadinę cepelinu, baidykle. Aš – stambi, nepatogiai jaučiuosi, kompleksuoju dėl išvaizdos”, trims močiutėms pasakojo Greta. Močiutės stebėjosi, kaip tokia simpatiška mergina gali taip nepasitikėti savimi ir iškart sutiko padėti.

 

Inga Valinskienė Gretą pavadino savo vaiku. Mat su mergina turi nemažai fizinių panašumų, be to, pati Inga prisipažino kažkada buvusi itin kompleksuota. „Gretos metų manęs niekas į sceną nebūtų nuvaręs – per daug turėjau baimių, taip jaudinausi, kad nieko nebūtų išėję”, – praeitį prisimena Inga.

 

„Pašėlusios močiutės” jau šį antradienį, 20.20 per LNK imsis kompleksų žudymo plano. Gretai surengė tikrą išbandymų virtinę, po kurios visas jaudulys bus išvarytas su trenksmu.

Patikėk močiutėms savo problemą! Tavo mergina pernelyg pavydi? Nori tekėti, bet tėtis neleidžia? Pats nesupranti, kodėl dar niekada neturėjai merginos? Nesutari su tėvais? Jautiesi negražus? „Pašėlusios močiutės”, pasitelkusios įvairiausius specialistus, sutinka tau padėti. Ieškok anketos www.lnk.lt