„Graudinuosi, nes yra sunku kalbėti apie tokius sudėtingus dalykus, juk mes kalbame apie žmogaus gyvybę, žmonių likimą. Riba tarp gyvenimo ir mirties buvo praktiškai išsitrynusi ir tai man labai baisu… Gerai, kad tuo metu nesupratau, nes jeigu būčiau supratusi, ar, neduok Dieve, žinojusi, kas manęs laukia, nežinau, ar tai iš tiesų yra pakeliama“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki“ pasakos žurnalo „L‘Officiel“ prodiuserė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė, praeityje žinoma dainininkės Atlantos pseudonimu.

 

elena_nuo_iki_800x450 Elena_Tadas_Nuo_iki_800x450

 

Tai pirmas kartas, kai Elena kartu su vyru Tadu sutiko televizijai papasakoti ne tik apie dvynes, kurių susilaukė padedant medikams, koronavirusą, kuriuo moteris užsikrėtė iki nėštumo pabaigos likus vos daugiau nei mėnesiui ir komą, į kurią gydytojai panardino gelbėdami jos gyvybę.

 

Elena_Tadas1_Nuo_iki_800x450 elena1_nuo_iki_800x450

 

„Daugybė šeimų svajoja apie vaikus, ir patiria nusivylimus bandydami jų susilaukti. Palaikymas – vienas svarbiausių dalykų, todėl pačiai tai patyrus, norisi išsprogdinti visus mitus ir suteikti viltį trokštantiems vaikų“, – sakys Elena. Todėl ji pasirinko atvirai kalbėti apie pagalbinį apvaisinimą, po kurio sėkmingai pastojo ir susilaukė dvynukių Elžbietos ir Liucijos.

 

Elena2_nuo_iki_800x450

 

Atviras Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės interviu jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.