Dar vasario mėnesį susižadėjęs su savo mylimąja Gelmine Glemžaite, aktorius Mantas Stonkus atskleidė, kada jiedu planuoja savo didžiąją šventę. „Vestuvės bus iškart, kai Ukraina nugalės ruskius, o mes įsirengsime namą“, – šį trečiadienio vakarą LNK laidoje „Šeškinės 20“ atskleis aktorius.

 

F012153L 8.mov_snapshot_10.58.058 F012153L 8.mov_snapshot_11.42.977

 

Laidoje jis negailėjo gražių žodžių savo sužadėtinei Gelminei Glemžaitei. „Kai piršausi Gelminei, ji to tikrai nesitikėjo. Aš atsiklaupiau, išsitraukiau tą žiedelį, ji žiūri į mane. Paklausiau, ar būsi mano žmona, o ji tyli! Ji tyli! Man iš tikrųjų nerimas prasidėjo. Sakau, sakyk kažką. Pasipiršti sugalvojau spontaniškai, nors žiedą jau turėjau nupirkęs anksčiau. Žinoma, visi tie mano padurniavimai man padėjo apsispręsti, kad tikrai noriu būti su tuo žmogumi. Ji buvo šalia ir prieš tai, ir po to. Esu jai labai dėkingas už viską“, – prisiminimais dalinosi M. Stonkus.

 

F012153L 8.mov_snapshot_13.43.215 F012153L 8.mov_snapshot_38.02.054

 

Saviironijos nevengiantis Mantas prabilo apie savo baimes bei prisiminė įvykį, kuris galėjo kardinaliai pakeisti jo gyvenimą. „Yra savęs gydymas. Baimę gali nugalėti su ja susidurdamas. Pavyzdžiui, bijai aukščio – šoki su parašiutu, bijai būti po vandeniu – nerk po juo, skauda kažkur – badyk tą vietą tol, kol nebeskaudės. Dabar puikiai žinau, kaip vienas kvailas poelgis galėtų pakeisti gyvenimą. Dabar esu laimingas būdamas ant scenos, nes prieš metus buvo neaišku, ar išvis dar joje kada nors stovėsiu, ar mane kas nors kur nors pakvies. Man pasikeitė požiūris į viską. Todėl dabar jei man paskambina nepažįstamas numeris aš sakau ne alio, aš sakau – galiu“, – pasakos Mantas.

 

Laidoje M. Stonkaus laukė ne tik įdomūs pokalbiai su vedėjais, bet ir įvairūs baimės kupini gąsdinimai bei trikdžiai, kurie ne kartą išmušė aktorių iš vėžių. Vienas jų – policijos pareigūnas su alkotesteriu, į kurį Mantas pūsti griežtai atsisakė. „Vežk mane į ligoninę iškart, aš nepūsiu. Paskambink mano advokatui, aš jau prisipūčiau“, – juokavo aktorius.

 

Mantas Stonkus ir dar negirdėti jo gyvenimo faktai – laidoje „Šeškinės 20“, šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

 

VIDEO: Gyvenimas be kaukių bei artėjančios Manto ir Gelminės vestuvės