Kiekvienas Zodiako ženklas turi ne tik jam vienam būdingų stiprybių, bet ir silpnybių, kurios kartais gali virsti trūkumais. Visi Zodiako ženklai yra glaudžiai susiję su ugnies, vandens, oro, eterio ir žemės elementais. Šie 5 elementai kontroliuoja mūsų ženklus ir valdo mūsų psichologiją. Mėnulis kontroliuoja mūsų protą, todėl Mėnulio ženklai gali geriausiai suprasti kitų minčių slėpinius. Prigimtį taip pat rodo Zodiako ženklų simboliai (gyvūnas ar kt.). Išsiaiškinkite savo ir pažįstamų žmonių Zodiako ženklų silpnybes ir trūkumus!

 

Kiekvieno Zodiako ženklo silpnybės ir trūkumai:

 

"astrologija"

Avinų silpnybė yra jų pyktis ir sprogstamoji jo reakcija. Jie nelinkę be reikalo šūkauti ar ignoruoti situaciją. Jie nieko nevynioja į vatą ir taip pademonstruoja savo pranašumą. Jų užsispyrimas ir kietakaktiškumas kartais gali būti destruktyvus. Jie retai užkariauja aplinkinių širdis, nors patys ir reikalauja meilės, kurios nelabai suvokia.

 

Jaučio ženklo atstovai – nelankstūs, nepajudinami ir tingūs. Jie prisiriša prie rutinos ir daro labai lėtus judesius, todėl dažnai praleidžia geras galimybes. Be to, yra labai užsispyrę ir turi polinkį viską išpūsti. Jie pasirenka darbą arba profesiją visam gyvenimui ir niekada nebando kažko naujo. Jie sunkiai dirba už mažesnį atlygį nei yra verti, kol vieną dieną suvokia, kad visą laiką buvo išnaudojami, tačiau neretai kažką keisti jau būna per vėlu.

 

Dvyniai – tai labai greitas ir nenuspėjamas oro ženklas. Jie juda skirtingomis kryptimis ir dirba skirtingose srityse tuo pačiu metu. Jie nelabai rūpinasi savo sveikata ir yra laikomi dviveidžiais. Dėl asmeninės naudos jie gali elgtis skirtingai. Tai kartais gali jiems pasitarnauti, tačiau aplinkiniai juos matys kaip savanaudžius ir nepatikimus asmenis.

 

Vėžys – drovus, paslaptingas ir nepastovios nuotaikos ženklas. Nuoskaudų jie lengvai nepamiršta ir siekia keršto. Jie labai pavydūs ir mėgsta apkalbėti žmones. Linkę kaupti pinigus ir tai kartais gali tapti neigiama savybe. Jie sutiks padėti tik tada, jei įrodysite, kad tai turės naudos asmeniškai jiems arba jų šeimos nariams. Net jei yra turtingi, jie elgiasi kaip tikri šykštuoliai.

 

Liūtas – Saulės Zodiako ženklas, kurias būdingas karališkas orumas ir dominavimas. Jų silpnybė yra ta, kad jie nori valdyti viską ir visur. Jie tvirtai tiki savimi ir linkę naudotis savo galia. Jie dievina pagyrimus. Tuo gali pasinaudoti savanaudžiai ir nedori asmenys. Kai situacija tampa nebevaldoma, Liūtai puola slėptis ir tikisi, kad draugai jiems padės, bet taip ne visada nutinka.

 

Mergelių ženklo atstovams sunku pasitikėti kitais. Jie nepasitiki net savo geriausiais draugais ir gyvenimo partneriais. Nenoriai leidžia pinigus. Kritikuoja ir ieško priekabių, o tai erzina su jais bendraujančius asmenis. Jie turi labai didžiulį ego ir tikisi, kad visi manys, kad viskas, kas gero nutinka, priklauso tik nuo jų. Jie nemoka priimti sprendimų ir elgtis, ištikus krizei.

 

Svarstyklės visą laiką jaučiasi kiek sumišusios. Kartais tai gali atrodyti net žaviai, bet kai jos nuolat dėl ko nors abejoja, ilgainiui neigiamai atsiliepia santykiams su kitais žmonėmis. Įvertinę visas sąlygas jie geba atrasti pusiausvyrą, nors viduje verda neramumai.

 

Skorpiono ženklo atstovai, kaip priešai, gali būti labai kerštingi. Jie yra labai užsispyrę, daugybę kartų klysta, mėgindami kuo nors įtikinti kitus žmones, bet niekada nepasimoko. Kartais jie gali grasinti kitiems žmonėms arba jiems kenkti iš už nugaros. Jeigu jį sukritikuosite, jis nebandys pasitaisyti ar apsiginti, bet pasistengs pakenkti jums iš pasalų.

 

Šaulio ženklo atstovų dėmesį labai lengva išblaškyti. Jų asmenybė kinta kaip chameleonas. Jie trokšta nuveikti daugybę dalykų vienu metu, bet tas troškimas ateityje gali sukelti problemų. Jie linkę ilgam pamiršti viską, kas yra praktiška, ir gyventi, panirus savo mintyse.

 

Ožiaragiai yra atsiriboję nuo realybės ir gana šalti savo mylimiesiems. Išmokti naujų dalykų jiems reikia kartais labai daug laiko. Kartais jie elgiasi nedorai arba šykščiai, todėl dėl tokio elgesio gali būti kritikuojami kitų. Jie negali pakęsti, kai kas nors jiems daro spaudimą.

 

Vandeniams reikia labai daug laisvės. Jie tiki, kad viską gali pasiekti patys. Socialinės normos jiems nerūpi, tačiau jie labai nemėgsta kritiškumo ir sarkazmo. Jie nemoka pasišaipyti iš savęs, tačiau gali pasijuokti iš kitų. Įpykę gali tapti labai nekantrūs ir sarkastiški.

 

Žuvų ženklo atstovai nėra labai ryžtingi ir per daug pasitiki kitais žmonėmis. Šio ženklo atstovus, ko gero, sunkiausia suprasti. Jie pasistengia pasišalinti, kai kažkas pradeda iš jų reikalauti to, kas jiems nepatinka. Jie labai jautrūs ir patiklūs. Kartais negeri žmonės gali pasinaudoti jų naivumu. Tačiau kad ir kaip ten bebūtų, Žuvys yra tas ženklas, kuris juokiasi paskutinis.