Lietuvos futbolo A lygos vadovas ir vienas žymiausių Lietuvos futbolininkų Deividas Šemberas įsitikinęs, kad organizacine prasme futbolas mūsų šalyje dar gerokai atsilikęs. Vertinant stadionų kokybę, jo manymu, Lietuva, palyginti su tokiomis futbolo šalimis kaip Anglija, dar tik žengia į 21 amžių.

 

TV3_Gero vakaro sou (2)

 

„Vaikystėje kamuolį spardydavau Šeškinės kalvose, mačiau, kaip buvo pradėtas statyti nacionalinis stadionas, tada paaugau, tikėjausi, kad jame sužaisiu bent keletą rungtynių. Bet dabar netikiu net tuo, kad mano sūnus ten žais“, – TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ kalbėjo Deividas Šemberas. Paklaustas, kokiame laike, palyginti su Anglija, organizacine prasme yra Lietuvos futbolas, D. Šemberas svarstė: „Atsižvelgiant į tai, jog Lietuvos futbolo federacijos stadione dar turime tablo, tai esame daugmaž 19 amžiaus pabaigoje. Bet kaip tik prieš mėnesį šiek tiek patobulėjome, turime ir LED švieslentę, tai sakykim, kad perėjome į 21 amžių“.

 

TV3_Gero vakaro sou (3)

 

Laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui Deividas papasakos apie patirtį žaidžiant Maskvos futbolo klubuose, prisimins kokiais žodžiais buvo išvadintas priešininkų sirgalių, pasakys, kuris futbolininkas yra geriausias aktorius, o prieš kurį buvo sudėtingiausia žaisti.

 

TV3_Gero vakaro sou (4)

 

Taip pat laidoje – neįtikėtini „Football freestyle“ čempiono Eduardo Butiuto triukai, stebinančios aštuonmečio Tajaus žinios apie futbolo žaidėjus ir prognozės geriausioms komandoms. O „Rimtuose pokalbiuose“ su vaikais net nesidomintys futbolu sužinos tai, ko dar nežinojo – kokia yra futbolo žaidimo esmė? Už ką galima gauti raudoną kortelę? Kas meluoja geriau – moterys ar futbolininkai? Kas gresia patekus į baudos aikštelę? Visi atsakymai ir daug juoko bei asmeniškų laidos vedėjų prisipažinimų laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą 20 val. per TV3.

 

TV3_Gero vakaro sou

 

 „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!