Kaip išsiburti ateitį su pagaliukais? Toks būrimo būdas mena tolimą praeitį, kai ateitį pranašaudavo šamanai ir žyniai. Tikėta, kad burtai bus tiksliausi, jei bus naudojamos gluosnio, ievos ar ąžuolo šakelės. Šiais laikais būrimas yra supaprastintas: pagaliukas yra nupaišomas tuščiame popieriaus lape. Nebereikia jokių magiškų žodžių, kad atsakymas būtų teisingas. Vis dėlto šiek tiek privalomų taisyklių yra.

 

kryptis

1 būrimo būdas: „Myli, nemyli“

 

Reikės: balto popieriaus lapo ir raudono rašiklio. Įsivaizduoti tą žmogų, dėl kurio buriamasi. Tada telefono laikmatyje nustatyti vieną minutę ir visą tą laiką išnaudoti pagaliukų braižymui viena eile. Kai minutė baigsis, iškart nustoti braižyti. Tada sujungti pagaliukus poromis. Jeigu visų pagaliukų skaičių porinis – tas žmogus nemyli, jei lieka vienas papildomas – myli.

 

2 būrimo būdas apie laiką (mėnesius)

 

Pagaliukus piešti pagal laikrodžio rodyklę. Nelyginius skaičius žymėti vienu pagaliuku, lyginius – dvejais ir tą kartoti iki 12. Ant pagaliukų viršaus nupiešti strėlytes su mėlynu rašikliu. Į „ciferblato“ vidurį padėti pieštuką ir jį pasukti. Ties kuriuo pagaliuku pieštukas sustos, toks bus ir atsakymas. Šis būrimo būdas pasako, kokie įvykiai laukia tą mėnesį.

 

1 – gyvenimas bus ramus.

2 – primena apie nepagrįstą elgesį, dėl kurio ateityje teks gailėtis.

3 – jūs sulaukėte laimės ir meilės anksčiau laiko.

4 – galimi finansiniai sunkumai.

5 – reikia pagalvoti apie tai, ko reikia giminaičiams, šeimos nariams. Tai gali būti svarbu.

6 – nepriimti jokių svarbių sprendimų, nespręsti sudėtingų užduočių.

7 – jūsų meilė yra nelaiminga.

8 – galimos sveikatos problemos.

9 – ginčai su giminaičiais.

10 – draugiški pokalbiai.

11 – su darbu susijusios problemos.

12 – visiška sėkmė.

 

3 būrimo būdas apie norų išsipildymą

 

Kaip minėta ankstesniuose būrimuose, minutę laiko piešti pagaliukus. Tuo pačiu metu sugalvoti norą. Kai laikas pasibaigs, pagaliukus sugrupuoti po tris. Tada juos suskaičiuoti. Jeigu bus likęs vienas papildomas pagaliukas, noras išsipildys. Jeigu bus likę du – norui išsipildyti nelemta. Jeigu visi pagaliukai bus sugrupuoti – ar noras taps realybe priklauso nuo paties žmogaus.

 

4 būrimo būdas: „Taip ir ne“

 

Sugalvoti klausimą, į kurį būtų galima atsakyti tik „Taip“ arba „Ne“. Per kelias minutes nupiešti penkias eiles pagaliukų. Kiekvienoje eilėje gali būti bet koks kiekis pagaliukų. Paskui juos pradėti grupuoti po du. Jeigu eilėje lieka vienas papildomas pagaliukas, parašyti „1“. Jeigu nelieka, parašyti „0“. Tada suskaičiuoti, ko daugiau – nulių ar vienetų. Jeigu vienetų atsakymas teigiamas, jeigu nulių – neigiamas.

 

5 būrimo būdas apie santykius su priešingos lyties atstovais

 

 

Pagaliukus piešti keturiomis eilėmis. Galvoti apie žmogų, dėl kurio buriama. Pagaliukus grupuoti po tris. Jeigu sugrupavus eilę lieka vienas pagaliukas, užrašyti „1“, du – „2“, jeigu nieko nelieka – „0“.

 

0 – jis negalvoja apie jus. Ko gero, nė nežino, kad jam jaučiate simpatiją.

1 – jūs esate draugai.

2 – vyras jus myli.

Vienodas skaičius nulių ir vienetų – jis svajoja apie jus ir norėtų pakviesti į pasimatymą.

Vienodas skaičius nulių ir dvejetų – vyras nori jumis rūpintis.

Vienodas skaičius vienetų ir dvejetų – jūs patinkate tam asmeniui.

 

6 būrimo būdas apie pinigus

 

Burtis taip pat, kaip prieš tai. Reikšmės kitokios: dvejetas reiškia finansines problemas; jeigu daugiau vienetų – jeigu dirbsite daugiau, tai turėsite tai, ko trokštate. Jeigu daugiau nulių – neišvengsite skolų. Vienodas skaičius nulių ir dvejetų – ateina sunkūs laikai, tačiau juos pavyks išgyventi. Vienodas skaičius vienetų ir nulių – dideli finansiniai nuostoliai. Vienodas vienetų ir dvejetų  skaičius – pinigų netrūks, tačiau jų reikės dar daugiau.