Būrimas su švytuokle – vienas paprasčiausių, kurį kiekvienas gali atlikti savo namuose. Švytuoklė gali padėti ne tik akies krašteliu žvilgtelėti į ateitį, bet ir atrasti po žeme slypinčius mineralus (auksą, naftą ir kt.). Jos veikimas pagrįstas principu, kad atomai, kurie sudaro bet kokią medžiagą (šiuo atveju mineralus) svyruoja tam tikru dažniu ir, kai kuriais atvejais, jie net gali rezonuoti atomų vibracijos dažniu kūne ir tokiu atveju švytuoklė atlieka laidininko funkciją. Geriausia tokius eksperimentus atlikti vieniems, nes pašaliniai stebėtojai gali trukdyti ir neleisti susikaupti. Ateities spėjimo burtams reikės švytuoklės, kurios rutuliukas arba žiedas, pakabintas ant 20 cm virvelės bei gebėjimo susikoncentruoti į aktualią problemą.

 

svytuokles

Pati naudojimosi švytuokle sistema nėra labai sudėtinga. Svarbu švytuokle užrišti ant dešinės rankos rodomojo piršto ir, ištiesus ranką šiek tiek į priekį, pavaikščioti po teritoriją, kurioje, kaip manote, galėtų būti vandens ar vertingų mineralų. Kai ateisite į reikiamą vietą, švytuoklė pradės švytuoti į visas puses. Tačiau, jeigu pirmasis mėginimas buvo nesėkmingas, kartais geriausia išeitis yra vaikščioti po tą teritoriją tiek ilgai, kiek turėsite jėgų. Norint nedelsiant gauti tikslų rezultatą, reikia turėti pakankamai patirties. Kai jau manysite, kad jums pavyksta tinkamai susidoroti su šia užduotimi, savo gebėjimus galėsite viešai pademonstruoti.

 

Vis dėlto švytuoklės dažniausiai naudojamos spėti ateitį. Naudojantis švytuokle galima gauti atsakymus beveik į bet kokius klausimus: apie sveikatą, apie meilę, apie geopatogenines (anomalijų) zonas. Švytuoklė gali padėti priimti sudėtingą sprendimą. Stebėdami švytuoklę galite apsvarstyti keletą skirtingų klausimų. Viena iš pagrindinių problemų, kurios jaudina žmones, yra sveikata. Hipnotizuojantis švytuoklės judėjimas gali atsakyti iki trijų svarbių klausimų apie sveikatą.

 

Pirmas klausimas yra apie sveikatos problemų priežastis. Norint išsiaiškinti šią problemą, asmuo turi atsigulti ant nugaros ir metalinė švytuoklė, pririšta prie buriančiojo asmens dešinės rankos rodomojo piršto, pradeda judėti virš viso paciento kūno. Šiam būrimo metodui gali padėti nuotrauka, parodyta besitiriančiam asmeniui. Tikima, kad „nesveikoje“ kūno vietoje švytuoklė pradės greitai judėti, todėl bus galima nuspėti ligas, apie kurias žmogus kol kas dar nė neįtaria, kad serga.

 

Antras klausimas yra apie tai, kaip pasirinkti sveikatos negalavimams geriausiai tinkantį vaistą. Į eilę surikiuoti šiuo metu rekomenduojamus vaistus tam tikrai ligai gydyti ir šalia kiekvieno buteliuko palaikykite švytuoklę. Patys veiksmingiausi ir stipriausi vaistai bus tie, ties kuriais švytuoklė švytuos intensyviausiai.

 

Trečias klausimas gali padėti kaip prevencinė priemonė nuo ligų ir sveikatos sutrikimų. Pakelkite švytuoklę virš kokio nors produkto ar vaisto, kuris, kaip manote, gali jums pakenkti, ir paklauskite švytuoklės, ar jis yra saugus jums vartoti. Jeigu paaiškės, kad nėra sveikas, tai nereiškia, kad vaisto kokybė bloga, bet galbūt žmogus netoleruoja tam tikrų to vaisto sudėtinių medžiagų ir gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį.

 

Metalinė švytuoklė taip pat gali padėti priimti teisingiausią sprendimą sunkioje situacijoje. Sprendimas šiuo atveju bus jau priimtas pasąmonės lygmenyje, o švytuoklė tik padės jį aiškiau pamatyti. Įdomu, kad šis metodas gali būti priskiriamas prie įvairių telekinezių.

 

Pirmiausiai reikia aiškiai suformuluoti klausimą, kuris jus domina. Tada suformuluoti sau visus galimus sprendimo būdus ir užsirašyti juos ant nedidelių popieriaus skiautelių. Reikėtų pasistengti surašyti, kiek įmanoma daugiau sprendimo būdų: nuo pačių elementariausių iki sudėtingų ir net trikdančių. Tada tuos lapelius išdėlioti ant stalo ir lėtai virš jų palaikyti švytuoklę. Ties vienu lapeliu švytuoklė pradės švytuoti ir tai parodys, kuris sprendimas būtų teisingiausias. Kaip greitai pasąmonė pasakys švytuoklei teisingą atsakymą, priklauso nuo asmens proto ir treniravimosi.

 

Švytuoklė taip pat naudojama, norint nustatyti geopatogenines (anomalijų) zonas. Norint nustatyti, kur jūsų namuose kaupiasi daugiausiai teigiamos ir neigiamos energijos, reikia apeiti visą gyvenamąjį būstą su švytuokle ir atkreipti dėmesį į vietas, kuriose švytuoklė juda visomis kryptimis intensyviausiai. Ten, kur kaupiais teigiama energija, švytuoklė juda viena kryptimi, o ten, kur neigiama – kita.