Gyvenimo būdo žurnalo „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai nesiliauja šokiruoti pramogų pasaulio. Aplankę šlagerių karalienę Birutę Dambrauskaitę jie ne tik iškamantinėjo ją apie gyvenimo meilę, simpatijas, jos namuose vykdavusius vakarėlius, keiksmažodžius prieš einant į sceną, bet ir įsiprašė į Birutės koncertą, kuriame Džilda sukėlė tikrą chaosą, kai suviliojo kelto kapitoną, o vėliau ir iškrito už borto.

 

Image9 (Small)

 

 

Birutė Dambrauskaitė Vaigauskams prisipažino, kad gyvenime mylėjo vienintelį vyrą, su kuriuo bendravo nuo 9 klasės „Trejus metus draugavom ir tik bučiavomės, nieko daugiau. Aš tokia nedurna buvau, neatsidaviau, buvau protinga muzikantė, – juokiasi Birutė, – aš taip galvojau: jeigu aš atsiduosiu, jis mane pames, ir jeigu nebus TO, irgi pames. Ir taip buvo“, – pasakoja Birutė ir priduria, kad, nepaisant begalės vyrų dėmesio, būtent tas vaikinas vėliau tapo jos vyru.

 

„Viena simpatija buvo. Atvažiuodavo iš Maskvos į naktinį klubą, į barą. Programa baigdavosi penktą valandą ryto. Ir jis atgal važiuodavo į Maskvą. Man atėjo gandai, kad tas pats žmogus atvažiuoja, kai tik aš dainuoju. Tai sakau, parodykit man tą žmogų. Sako: jis jau numirė…“, – apie ištikimiausią savo gerbėją Vaigauskams pasakoja Birutė Dambrauskaitė.

 

Image12 (Small)

 

Dainininkė pripažįsta, kad gyvenimas buvo audringas ir vakarėliai dažnai iš barų persikeldavo į namus. „Pradžioj buvo baliai, kai gavau butą. Tai po naktinės programos visa chebra – į namus. Buvo smuikininkas, kuris tyliai grodavo… Kaimynai negalėjo skųstis, nes muzika buvo gera“, – pasakoja Birutė.

 

Jos namuose naujos TV3 laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Orestas ir Džilda Vaigauskai ne tik išgirdo intriguojančių istorijų apie estrados legendos gyvenimą, bet ir paragavo firminių Birutės blynelių, pasiklausė kondensuoto pieno baltumo pianinu atliekamos muzikos ir buvo pakviesti į Birutės koncertą kelte.

 

Įgimtu išskirtinio tembro balsu besididžiuojanti Birutė Dambrauskaitė įvairių titulų kratosi: „Nepatinka, kai man sako – karalienė. Kokia aš karalienė, aš Birutė. Va, jeigu sakytų – liaudies Birutė“, – juokiasi B. Dambrauskaitė.

 

Labiausiai aplankyti Birutę Dambrauskaitę svajojo Orestas, kurio flirtas su išskirtinio balso dainininke labai supykdė Džildą. Tiesa, vėliau, jau kelte, Džilda turėjo puikią progą atkeršyti Orestui, sutikusi žavingą kapitoną. Tačiau Vaigauskų konfliktai niekada nesibaigia geruoju. Galiausiai, nusprendę susitaikyti ir pagauti aistros Orestas su Džilda neapskaičiavo jėgų ir Džilda atsidūrė už borto. Oresto riksmas „žmona už borto!“, rodės, perskrodė visas Kuršių marias, tačiau taip niekas jo ir neišgirdo. Kas nutiko Džildai ir kaip į tai sureaguos Orestas?

 

Kodėl B. Dambrauskaitė neina į politiką, kaip jai nesisekė įtikinti kunigų ją pakrikštyti ir kodėl Birutei labai tinka keiktis? Kaip geriausias Birutės draugas Vytenis Pauliukaitis ją supykdė? Ir kodėl laidoje net 20 kartų buvo pavartotas žodis „Dievas“? Visi atsakymai ir neįtikėtinai atviras legendų pokalbis – jau šiandien 20 val. laidoje „Legendinės legendos“ per TV3.

 

 „Legendinės legendos“ – pirmadieniais 20 val. per TV3!