Pačioje Kinijos glūdumoje, žmonių neapgyvendintoje vietoje, trijose Baigongo kalno angose slypi šimtai žmogaus darbo, geležinių vamzdžių. Kai kurie vamzdžiai nutiesti gilyn į kalną, kiti – link druskingo vandens ežero. Kai kurie vamzdžiai guli ežero dugne, kiti pakrantėje. Keistieji vamzdžiai atrodo taip, lyg praeityje buvo naudoti, jie tuščiaviduriai ir nieko neprikimšti.

 

Tai nėra įprasti archeologiniai radiniai kažkur Kinijos provincijoje, nes tuo metu žmonija dar tik buvo pradėjusi naudoti ugnį, mokėsi gaminti maistą ant ugnies, todėl geležies lydymas buvo tiesiog neįmanomas.

 

Ufologai tvirtina, kad Baigongo vamzdžiai yra nežemiškos kilmės. Esą tai NSO nusileidimo vietos griuvėsiai ar senovinės observatorijos liekanos… Ištyrus paaiškėjo, kad vamzdžiuose yra silicio dioksido, kuris plačiai aptinkamas Marse. Tačiau šio cheminio elemento yra daugumoje žemiškos kilmės geležies dirbinių. Kam buvo naudoti šie vamzdžiai ir kas juos čia atgabeno? Yra manančiųjų, kad Baigongo vamzdžiai – tai sumaniai apgalvota apgavystė, tačiau kaip paaiškinti faktą, kad jos datuojamos net virš 5000 metų?

 

Kaip atrodo paslaptingieji Baigongo vamzdžiai galite pamatyti nuorodoje: