TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ nebijo žodžių iš raidės „S“. Sportas ir seksas – du žodžiai iš raidės „S“. Abu jie gali būti su laiminga arba nelaiminga pabaiga. Sportininkai apie seksą garsiai nekalba, nutyli ir treneriai, ir sirgaliai.

 

TV3_VIRALas_Ksystofas_Lavrinovicius

Žiūrimiausios televizijoje TV3 eterį kiekvieną pirmadienį 19.30 val. drebinančios laidos „VIRAL‘as“ kūrybinė komanda nusprendė pačių sportininkų paklausti tiesiai: ar gali būti, kad aistringos naktys nulemia fiasko svarbiausiose varžybose?

 

Gydytojas psichoterapeutas-seksologas Viktoras Šapurovas šįvakar tikins, kad aistringa naktis su žmona, mergina ar sužadėtine – kenksminga kovingam žaidimui. „Po sėkmingo, džiaugsmingo pasimylėjimo su mylimu žmogumi turėtų eiti ramybė ir kovoti energingai tikrai nesinorės“, – pasakos jis.

 

„VIRAL‘o“ žiūrovus lengvojo kultūrizmo atstovė, dainininkė Greta Lebedeva tikins, kad seksas yra antras sportas. Tuo tarpu krepšinio dievukai ginsis, kad prieš rungtynes to nedaro niekada.

 

„Čia toks klausimas… Čempionate žmonų nėra, tai negaliu atsakyti, – į kamerą juokaus Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas Jonas Mačiulis – Aš pats nepraktikuoju šiaip…“

 

Panašiai išsisuks ir kiti rinktinės nariai – Kšyštofas Lavrinovičius ir Jonas Valančiūnas.

 

Aistrai ir meilės žaidimams dedikuota infošou „VIRAL‘as“ antroji laida šį, pirmadienio, vakarą 19.30 val. stebins TV3 žiūrovus sensacingomis naujienomis. Reportažuose ufologas aiškins, ar iš tiesų lietuvaičių lovose knibžda ateiviai, bus atskleista, kaip vestuvės vyksta kalėjimuose ir ar „ventukui“ Juozui Butnoriui sėkmingai pavyko antrą kartą įbristi į tą pačią meilės upę.

 

Naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ – pirmadieniais 19.30 val. tik per TV3!