Sekmadienį LNK eterį sudrebino grandiozinio šou „Aš galiu!” premjera, o jo dalyviai, vos gavę naujas savaitės užduotis, nieko nelaukdami nėrė į pasiruošimus. Vieni pirmųjų savo susitikimą suplanavo Donatas Čižauskas ir Erika Vitulskienė, kuriems komisija paskyrė itin sudėtingą pasirodymą – per savaitę pora turės įvaldyti fiziškai ypač sudėtingą gatvės šokių stilių popping.

 

Aš galiu

 

Visgi pirmąją dieną poros repeticijos baigėsi nė neprasidėjusios – dalyviai suprato, kad repeticijų salėje žvaigždės statusas nuolaidų jiems nesuteikia. Savo bernvakarį šventęs D. Čižauskas repeticijoje nepasirodė išvis, tad E. Vitulskienė tikėjosi bent jau išnaudoti laiką individualiai treniruotei. Vis dėlto porą ruošiantis treneris – gatvės šokių studijos „Roots“ vadovas Jevgenij Tichonov – buvo kiek kitokios nuomonės.

 

Pirmiausia J. Tichonov užkliuvo E. Vitulskienės apranga. Žinoma moteris šiltą dieną į treniruotę atvyko apsiavusi basutes ir apsirengusi dailius laisvalaikio drabužius, tačiau treneris iškart pasakė, kad su tokia avalyne repetuoti neleis. Tačiau tai dar buvo ne pabaiga – išgirdęs, kad E. Vitulskienė šiandien bus viena, o D. Čižauskas nepasirodys visai, J. Tichonov pareiškė, kad tokiomis sąlygomis treniruotė nevyks visai.

 

Aš galiu

 

„Padarom taip – kai Donatas ateis, jūs ir ateisit kartu. Ir tada mes galėsim pradėti ruoštis savo šokiui. Šokti reikės jums, mes tai daryti jau mokame. Čia jūs turėsit kažką išmokti ir parodyti žiūrovams, kad kažką galit“, – ramiai, tačiau kategoriškai rėžė J. Tichonov.

 

Palikusi repeticijų salę E. Vitulskienė neslėpė sutrikimo – akivaizdu, kad tokios pradžios ji tikrai nesitikėjo. „Reikės jau Doncę perspėt, kad čia reikės rimtai pasiruošti ir morališkai, ir fiziškai. Šitą jau supratau. Bus reikalų“, – komentavo ji. Visgi net ir po tokio susikirtimo su treneriu E. Vitulskienė negailėjo jam komplimentų.

 

„Labai geras požiūris į darbą. Matosi, kad su juo viskas bus gerai. Man netgi iš tikrųjų toks saugumo jausmas atsirado, nes supratau, kad žmogus žiūri rimtai į darbą ir nepraleis mūsų pro pirštus, kad išėję ant scenos apsigėdintume prieš visą Lietuvą“, – kalbėjo E. Vitulskienė.

 

„Man iš tikrųjų labai nepatinka toks požiūris. Nesvarbu – žvaigždė, ne žvaigždė, žinomas ar ne žinomas žmogus – jeigu tu dalyvauji projekte, tai mano darbas yra iš tikrųjų išmokyti tave šokti, o ne imituoti šokį. Erika tikriausiai galvojo, kad mes čia kavos išgersim ir eisim namo. O Donatas išvis neatėjo, tai aš manau, kad tai yra kaip minimum nepagarba mūsų laikui, mūsų šokiui, ir išvis tam, ką mes darome šiame projekte“, – žvaigždžių nesigailėjo J. Tichonov.

 

Ar po tokios nesklandžios pradžios Donatui ir Erikai pavyks įsijausti į gatvės šokių ritmus? Visi atsakymai ir kvapą gniaužiantys pasirodymai – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.