„Ką prognozuoja ekonomistai yra viena… Ne visos prognozės, kaip ir astrologinės, išsipildo… Aš esu žmogus, kuris gyvena čia ir dabar, šią dieną ir šią akimirką…“, – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos aktorius Gytis Ivanauskas.

 

F012150L 5.MXF_snapshot_06.04.482

 

Prasidėjus kalendoriniam rudeniui žurnalas „L‘Officiel Lithuania“ tradiciškai surengė vakarėlį, šį kartą garsenybes sukvietęs į Vilniaus Filharmoniją, kur buvo pristatyti ne tik du naujausi žurnalo numeriai skirti vyrams, bei moterims, bet ir romantiška bei prabangi dizainerio Egidijaus Rainio kolekcija.

 

Žinomi verslininkai, atlikėjai, visuomenės veikėjai, aktoriai, ir televizijos žvaigždės į pristatymą rinkosi elegantiškai pasipuošę ir geros nuotaikos… Stebint susirinkusiuosius,  atrodė, kad sunkmečiu, apie kurį pastaraisiais mėnesiais įspėja ekonomistai, nė nekvepia…Tačiau pasikalbėjus atviriau, atsiskleidė labai įvairios patirtys.

 

F012150L 5.MXF_snapshot_06.06.265

 

Aktorius Gytis Ivanauskas, labiausiai išgarsėjęs po to, kai „Eurovizijos“ dainų konkursui sukūrė ekscentrišką personažą Lolitą Zero, puikiai žino, ką reiškia sunkmetis. Apie tai jis pasakojo dar prieš metus, kai, prasidėjus karantinui, liko be darbo, o vieninteliu pajamų šaltiniu tapo dalyvavimas televizijos projekte „Muzikinė kaukė“. Tačiau nepaisant buvusių patirčių, Gytis prisipažins gyvenantis šia diena.

 

Tuo metu 36-erių modelis Simona Starkutė teigia priešingai – ji labai taupi, skaičiuoja visada ir moka elgtis su pinigais, todėl sunkmetis jai nebaisus. „Esu pakaupusi iš anksčiau. Apie blogas dienas galvoju jau nuo tada, kai man buvo 20-imt metų… Nuo tada vis atidėdavau, atidėdavau, tad galiu dabar ramiai iki pensijos gyventi“, – pasakos garsus modelis. Pasak Simonos, ji nesupranta žmonių, kurie visus pinigus išleidžia ir neturi jokių santaupų.

 

Kas iš garsių pramogų pasaulio žmonių prisipažino jau galvojęs apie verslo uždarymą? Kodėl ilgametis garsenybių fotografas ėmėsi elektriko specialybės? Ir kam garsiems žmonėms negaila pinigų net tuomet, kai jų labai trūksta? Jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., laidoje „Nuo… Iki…“ tik per LNK.