Belaukiant atidarymo, kuriam TV3 televizija ruošiasi ypač intensyviai ir atsakingai, lietuviškų serialų gerbėjai turėtų suklusti – scenarijaus vingiai Lietuvos ir Gruzijos kryžkelėse suves dar daugiau pasakojimo herojų. Jau nuo rugsėjo 3-iosios pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. „Vyno kelio“ herojai suksis ne tik į sukrečiančių, bet ir nuotaikingų įvykių verpetuose.

Dar vasaros pradžioje „Vyno kelio“ lietuvių aktorių ekipą Gruzijoje papildė Romo vaidmens atlikėjas Jonas Gricius. „Tuose kraštuose buvau pirmą kartą, bet susiradau labai daug draugų – tikrai dar ne kartą grįšiu. Gruzinai – malonūs žmonės, skuba mažiau nei mes, labiau atsipalaidavę, – patikina jaunasis aktorius. – Filmavome visoje Gruzijoje, skirtinguose regionuose, todėl labai daug pamačiau. Liko laiko ir prie jūros Batumyje pagulėti.“

Tiesa, jo herojus Romas nė neketino keliauti po visą šalį, tačiau padarė lemtingą klaidą. „Jis išvyksta aplankyti savo draugo Sandro (akt. Vano Dugladzė) į Tbilisį, tačiau per išsiblaškymą atsiduria visai kitame mieste. Va tada ir prasideda jo ilgoji nuotykių kupina kelionė“, – pasakoja J. Gricius.

Paklaustas, ar tokių situacijų nėra patyręs tikrovėje, aktorius pripažįsta iš tikrųjų nestokojąs išsiblaškymo. „Kartą supainiojau traukinius. Ketinau vykti į Klaipėdą, o atsidūriau Lentvary“, – prisipažįsta juokdamasis Jonas, kilęs iš garsios kinematografininkų Gricių giminės, pirmosios televizinės patirties atsikandęs kartu su… Rolandu Kazlu.

Naujausios „Vyno kelio“ serijos, prikaustysiančios dėmesį neeliniais nuotykiais, laukia savo žiūrovų jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone nuo pat rugsėjo 3-iosios dienos pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val.!

„Vyno kelias“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!