F012745L 5.mxf_snapshot_34.39.131

Božena

Išaušo dar vienas LNK interneto televizijos eksperimentinio realybės šou „Pelenė Princesė“ rytas, kuomet dvi merginos keičiasi gyvenimais ir pasineria į dar nepatirtus nuotykius. Visą gyvenimą aktyviai koncertuojanti ir muzikuojanti atlikėja Božena neslepia, kad jos kelyje pasitaikė ir sudėtingų situacijų, įvykių, kurie galėjo kardinaliai pakeisti jos gyvenimą. Jai ne vieną kartą teko patirti, ką reiškia balansavimas ant mirties slenksčio.

 

„Dabar jau aišku galima juokauti, kad nustebinau ir savo šeimą, ir draugus. Pirmas kartas buvo insultas, kuris įvyko prieš penkerius metus. Tada po penkerių metų mėnesį gulėjau komoje dėl Covid-19 komplikacijų. Tačiau dabar esu atsigavusi ir einu į priekį. Reikia gyventi čia ir dabar, nieko nereikia laukti. Nori pasakyti myliu? Sakyk! Nori apkabinti? Apkabink! Niekada nežinai, kas gali nutikti po penkių minučių ar net po minutės“, – kalbėjo Božena.

 
F012745L 5.mxf_snapshot_04.05.106

Laura

Nusprendusi dalyvauti naujame LNK projekte „Pelenė Princesė“ dainininkė Božena pasikeitė gyvenimais su Kazokiškių kaime gyvenančia mergina Laura. Jauna, liekna, modelio išvaizdos mergina neslėpė džiaugsmo ir nekantriai laukė šio pasikeitimo. „Mano didžiausia gyvenimo svajonė šiuo metu yra eiti toliau mokytis, pabaigti profesiją, kuri man būtų prie širdies. Pagaliau įsigyti savo būstą ir išsikraustyti iš mamos namų. Galbūt net sukurti šeimą. Tikiuosi, kad šis pasikeitimas man parodys gyvenimą, kuris privers dar labiau stengtis dėl savojo“, – savo svajonėmis dalinosi Laura.

 

Kol atlikėja Božena lenkė nugarą kaime, skaldė malkas, ruošė daržą sodinimui, gamino valgyti ir naudojosi lauko tualetu, Laura mėgavosi miesto malonumais, kurių iki šiol jai patirti dar nebuvo tekę. SPA pramogos, šokių, dainavimo pamokos. Mergina neslėpė, kad didžiausią įspūdį jai paliko vokalo pamoka pas puikiai visiems žinomą atlikėją Arvydą Martinėną-Vudį.

 

„Televizijoje esu jį mačiusi, tačiau realiame gyvenime jis man pasirodė visai kitoks žmogus, net nepalyginsi. Draugiškas, šiltas ir tikrai profesionalus mokytojas. Kad taip galima padailinti dainas, muziką, balsą, niekada nebūčiau pagalvojusi. Galutinis rezultatas mane prajuokino, bet vis tiek buvo labai įdomu jį išgirsti“, – nuostabos neslėpė Laura.

 

Lauros laukė dar viena staigmena – mieste jai buvo pakeistas įvaizdis. „Atrodau visai kita aš“, – be žodžių liko Laura.

 

Kaip sekėsi Boženai ir Laurai tvarkytis su skirtingais gyvenimais bei užduotimis, stebėkite jau dabar. Naujausios „Pelenės Princesės“ laidos – LNK.lt interneto televizijoje.