LNK televizijos sezono naujiena –slaptos kameros laida „Čia tai geras!” eteryje startuoja su trenksmu. Jau daugiau nei dešimtmetį kartu radijo bei televizijos laidas vedantys Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius išsiskiria. Už laidos vedėjo vairo stoja J. Nainys, o R. Mackevičius pirmoje laidoje žiūrovus nustebins visai kitu amplua…

 

rolandas_mackevicius1 (Small)

 

Draugai ir eteryje, ir gyvenime, žodžio kišenėje neieškantis duetas bei juodo humoro mėgėjai – taip Radistus jau spėjo pažinti visa Lietuva. Tačiau, kas bus, kai šį duetą padalinsime į skirtingas barikadų puses?

 

rolandas_mackevicius2_vaistininkas (Small)

 

„Šį kartą visa valdžia mano rankose. Noriu Rolandą įmesti į visai kitą rolę, kuri jam būti nauja ir netikėta”, – intriguoja laidos vedėjas J. Nainys.

 

rolandas_mackevicius3_vaistininkas (Small)

 

J. Nainys savo kolegai R. Mackevičiui meta netikėtą iššūkį – vienai dienai įsikūnyti į visai kitą rolę. Tai yra dirbti paprastų žmonių darbus. Negana to, laidos vedėjas viską realiu laiku stebės per slaptas kameras ir ausinių pagalba galės liepti atlikti netikėtas ir iš kojų verčiančias užduotis.

 

rolandas_mackevicius4_vaistininkas (Small)

 

Šį kartą burtai laimė, kad R. Mackevičius turės išbandyti vaistininko konsultanto profesiją. „Aš matau Jono patenkintą veidą… Oj, koks jis patenkintas, kad man dabar bus labai blogai… Į ką čia mane įvėlė”, – jaudulio prieš netikėtą darbo dieną neslėpė radijo ir televizijos laidų vedėjas.

 

Televizijos žiūrovai galės išvysti, kaip sekasi R. Mackevičiui pardavinėti vaistus bei atlikti netikėtas ir labai keistas J. Nainio užduotis. Ar sugebės R. Mackevičius įsikūnyti į šią daug atsakomybės reikalaujančią profesiją? Galima atskleisti: žmonės negalėjo patikėti tuo, ką mato už vaistinės prekystalio.

 

Visa tai išvysti galėsite laidoje „Čia tai geras!”  jau visai netrukus per LNK.