Aktorių ir režisierių Povilą Laurinkų žiūrovai jau šįvakar išvys naujame komiškame TV3 seriale „Nuovada“. Visiems gerai pažįstamas iš tokių serialų kaip „Pasmerkti“, „Vyno kelias“, „Drąsos kaina“, kino filmo „Kunigo naudą velniai gaudo“, P. Laurinkus šį kartą atliks karštakošio, mintimis veiksmo filmų pasaulyje gyvenančio, policininko vaidmenį. Jo darbą žiūrovai galės įvertinti pirmadienio-ketvirtadienio vakarais 21.00 val.

 

TV3_Nuovada_Darius_Auzelis_Vidmantas_Fijalkauskas_Povilas_Laurinkus

 

„Remio personažas – tai vaiko svajonė būti „superpolicininku“. Jis pats gyvena tarsi iliuzijų, suformuotų veiksmo filmų, pasaulyje. Lengvabūdis, per daug pasitikintis savo jėgomis, ne visada sugebantis adekvačiai įvertinti situaciją, karštakošis. Ir viskas per tuos veiksmo filmus, nes ten viskas daug paprasčiau“, – juokdamasis apie savo kuriamą personažą pasakojo aktorius.

 

TV3_Nuovada_Povilas_Laurinkus

 

Jau šįvakar TV3 eteryje pasirodysiančiame seriale „Nuovada“ P. Laurinkui patikėtas vienas iš trijų pagrindinių vaidmenų – greito ir pavojingo, taikliai šaudančio pareigūno ir tikro mergišiaus. „Jis tikrai yra aktyvesnis ir veržlesnis nei kiti mano personažai“, – prisipažino aktorius.

 

TV3_Nuovada_Povilas_Laurinkus_Darius_Auzelis

 

Povilas pasakojo, kad nors šis serialas komiškas, tačiau filmavimo aikštelėje skamba ne tik juokas: „Filmavimo aikštelėje būna visko, ir sunkaus tylaus darbo, ir gero juoko. Nemanau, kad juokas aikštelėje priklauso nuo filmuojamo žanro.“

 

TV3_Nuovada_Povilas_Laurinkus_Vidmantas_Fijalkauskas

 

„Nuovada“ pasakos apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Kiečiausiais profesionalais mėginantys tapti policininkai nuolat susimaus, o nesėkmės jiems skaudžiai atsilieps. Serialo kūrėjai tikina, kad žiūrovai išvys komiškas istorijas, nusikaltėlių gaudynes, įkaitų vadavimus ir išgirs tikrus šūvius.

 

TV3_Nuovada_Povilas_Laurinkus_Vidmantas_Fijalkauskas_Darius_Auzelis

 

P. Laurinkus prisipažino, kad ruošiant šį vaidmenį, jam prireikė ir profesionalaus šaudymo instruktoriaus pagalbos: „Prieš tai šaudyti man teko tik kelis kartus. Ir tai – tik šaudykloje, bet instruktoriaus patarimai buvo labai naudingi. Pavyzdžiui, kad ir kaip taisyklingai laikyti ginklą.“

 

Ne vieną įsimintiną vaidmenį sukūręs, signataro ir žinomo politiko Mečio Laurinkaus sūnus tikina, kad niekada gyvenime nebandė pasinaudoti savo garsia pavarde. „Tiesą pasakius, dar nė vienų durų nebandžiau atidaryti naudodamasis savo pavarde. Dažniausiai naudoju raktą“, – šmaikštavo aktorius.

 

P. Laurinkus prisipažino, kad vaikystėje nei aktoriumi, nei politiku pats tapti nesvajojo. Jį, kaip ir daugumą mažų berniukų, traukė automobiliai, todėl norėjo tapti eiguliu arba šiukšlių mašinos vairuotoju. Tačiau dabar vyras džiaugiasi, kad pasirinko aktorystę.

 

Kokie išbandymai lauks P. Laurinkaus kuriamo personažo ir ar pavyks policininkų trijulei išsiaiškinti antikvariato apiplėšimą? Naujas serialas „Nuovada“ jau nuo šiandien – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3.

 

„Nuovada“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!