Šiais laikais jaunutės gražuolės ir keliasdešimt metų vyresni turtingi vyrai – jokia naujiena, tačiau kai viešumon iškilo istorija apie milijonierių ir nepilnametę, jie atsiduria dėmesio centre. Jau porą savaičių Lietuvą purto skandalas, kuris atkreipė net vaikų teisių apsaugos tarnybos bei teisėsaugos dėmesį. Po skandalingai nutrūkusios santuokos su lietuve jaunas Amerikos verslininkas Aaronas Perezas pamilo 16-metę moksleivę Urtę. Kol tauta sprendžia ką daryti – teisti ar atleisti – šį šeštadienį 17.30 val. LNK laidoje „Bus visko” įsimylėjėliai prisipažins, kad vos pasibaigus šventėms kartu išsikraustė į Los Andžele esančius Aarono namus.

 

Bus visko

 

Pora prisipažins, kad nuo pat pradžių buvo atviri vienas su kitu. Aaronas niekada neslėpė savo ketinimų, vyras sako, kad subrendo santuokai ir vaikams, o ir Urtė laidoje „Bus visko“ puse lūpų užsimins, kad jų laukia didelį planai. „Mes niekada nedvejojom dėl šių santykių, todėl normalu, kad sekantis žingsnis – santuoka”, – drąsiai kalba vyras. Panašu, kad mokslus nusprendusi tęsti nuotoliniu būdu, mergina dėl šių santykių pasiryžusi nutraukti didžiąją dalį saitų su Lietuva. Tam, kad išvengtų nesusipratimų, mergina atsisakė savo „Instagram“ paskyros. Niekam ne paslaptis, kad šie žaibišku greičiu besivystantys santykiai prasidėjo nuo kelių Urtės „like” paspaudimų, po kurių sekė Aarono žinutė, o jau po mėnesio pirmasis susitikimas Lietuvoje, viešbučio kambaryje.

 

Bus visko

 

„Mes susitikome čia, šiame kambaryje. Aš laukiau ir jis atėjo. Pirmą kartą gyvai vienas kitą pamatę tik stovėjom, žiūrėjom vienas į kitą ir šypsojomės. Po to pradėjom kalbėtis”, – laidoje „Bus visko” prisimins Urtė.

 

Bus visko

 

Aaronas sako nematantis nieko blogo, kad pirmasis susitikimas su Urte įvyko viešbučio kambaryje. Vyras sako, kad šiais laikais jauni žmonės dažniausiai susipažįsta naktiniuose klubuose ar baruose ir jau pirmą naktį praleidžia kartu, o jie dėl susiklosčiusių aplinkybių, pirmiausia pažino vienas kitą bendraudami per atstumą ir įsimylėjo. Tačiau prisipažįsta, kad tikrojo Urtės amžiaus tuo metu nežinojo. „Ji man sakė, kad jai 17-a ir po mėnesio sueis 18-a. Tiesą sužinojau po kelių dienų. Buvau šokiruotas, tai labai nuvylė, bet ne tiek dėl amžiaus, kiek dėl fakto, kad ji man melavo. Santykiai prasidėję nuo melo retai veda toli”, – atviraus Aaronas.

 

Bus visko

 

Praleidus porą savaičių Lietuvoje, pora išvyko į Paryžių, vėliau buvo Madridas. Dar rudenį Aaronas nusprendė pasikviesti Urtę į savo namus Los Andžele, kuriuose mergina praleido visą mėnesį. Ten vienas kitą pažino iš kitų pusių ir dar labiau įsimylėjo. „Taip, neliko tos atostogų romantikos, bet buvo viskas daug jaukiau ir tikriau. Pamačiau tikrą Aarono gyvenimą, jis ramus, dirbantis, atsakingas vyras”, – pasakos Urtė.

Tuo metu Aronas liko dar labiau sužavėtas. „Mes idealiai sutapome vienas su kitu, atrodė viskas taip natūralu, lyg taip ir turėtų būti. Kartu eidavom miegoti, aš atsikeldavau, išeidavau į darbą, grįždavau, namai sutvarkyti, indai išplauti, šunys išvesti, pamaitinti. Ji tiesiog tobula”, – neslėps vyras. Paklausus, ar niekada nekildavo nesusipratimų dėl didelio amžiaus skirtumo ir tai, kad Urtė vis tik paauglė, vyras atkerta, kad niekas iš jo aplinkos to niekada nepajuto, taip pat ir jis.

 

„Žinot, aš dažnai turėjau verslo vakarienes, į kurias mes vykdavom kartu. Mano klientai – aukščiausio lygio plastikos chirurgai, kurie per metus uždirba po 10 milijonų dolerių ir jei jie mano, kad Urtė – protinga, graži bei miela, vadinasi, tai tiesa”, – sako Aaronas laidoje „Bus visko”.

 

Kurlink veda šie santykiai, kokiomis dovanomis Aaronas ir Urtė lepina vienas kitą ir kiek kainavo skandalingai nutrūkusi santuoka su Lietuve Vaida, žiūrėkite šį šeštadienį laidoje „Bus visko” 17.30 val. per LNK.