Miegas ant daugiabučio stogo, slepiantis nuo girto ir įsisiautėjusio tėvo, smurtas ir nepriteklius – tokią niūrią savo vaikystę jau šį pirmadienio vakarą 20.20 val. „Nuo… Iki“ atskleis Vilniaus meras Artūras Zuokas. Politikas pirmą kartą atvirai papasakos, kaip augo stipriai geriančių tėvų šeimoje.

 

 

„Jūs miegate, prabundate – kirvis prie jūsų galvos, nes tėvui prasidėjo priepuolis, ir jis pasiėmęs kirvį laksto po visą butą bei grasina vienaip ar kitaip juo pasinaudoti. Aš net buvau išmokęs miegoti – jei kažkas ne taip, iš karto prabundu…“, – pasakojimu šiurpins A. Zuokas. Šeimoje, kurioje augo, pasak politiko, netrūko barnių, muštynių, o dažnai nebuvo net ko valgyti. Pasak Artūro Zuoko, jis augo kaip laukinis augalas. Nors su tėvais, tačiau mažai jų prižiūrimas. Nuo pat vaikystės, anot politiko, namo galima buvo negrįžti net kelias paras ar ilgiau. Niekas jo nepasigesdavo, neieškodavo, o grįžusio neklausdavo, kur buvo dingęs.

 

Tuo tarpu kitas laidos herojus, dainininkas Radži papasakos, kaip jis gyvenimą pradėjo  skaičiuodamas kiekvieną centą bei valgydamas raugintus kopūstus apvoliotus miltuose ir kokie jausmai apima, spaudoje skaitant naujienas apie pareigūnų už narkotikų platinimą vėl suimtą mamą.

 

„Giliai širdyje vis tikėjausi, kad jai pavyks susitvarkyti gyvenimą, tačiau veltui… Šiandien tam žmogui nieko nejaučiu.. Noriu, kad tai būtų paskutinis kartas, kai esu apie ją klausiamas…“, – rėš Radži

 

Gyvenimo būdo laida „Nuo… Iki“ šį pirmadienio vakarą 20.20 val. tik per LNK su Giedre Talmantiene.