Jau vasarį žiūrimiausios šalyje televizijos TV3 eteryje – premjera: naujas lietuviškas humoro serialas „Nuovada“. Iki šiol Lietuvos televizijose tokio žanro nebuvo – tai komiška drama apie policijos gyvenimą. Serialo scenarijų kuria žinomas rašytojas, scenaristas Edvinas Kalėda.

 

TV3_Nuovada_Aktoriai

 

E. Kalėda yra sukūręs ne vieną televizijos serialo scenarijų, parašęs daug populiarių knygų. Bene labiausiai rašytoją išgarsino tokie TV3 eteryje rodyti serialai, kaip trilogija „Nemylimi“, „Svetimi“, „Pasmerkti“ bei jau kultiniu tapęs „Moterys meluoja geriau“. Visiems jiems scenarijus kūrė E. Kalėda. Jau vasarį eteryje pasirodys naujas scenaristo darbas – „Nuovada“.

 

TV3_Nuovada_Aktoriai_2

 

„Tokio serialo iki šiol Lietuvoje dar nebuvo. Apskritai iki šiol nieko panašaus nėra buvę. Nes čia visų pirma policinis serialas, komedinė drama. Šiame seriale bus daug komiškų situacijų, bet nevengsime ir rimtų temų “, – pasakojo serialo scenarijaus autorius.

 

TV3_Nuovada_Aktoriai_3

 

„Nuovada“ – serialas apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Pareigūnai neretai susimauna, o nesėkmės skaudžiai atsiliepia ne tik santykiuose su kolegomis, bet ir bendraujant su artimaisiais. Televizijos ekrane žiūrovai išvys ne vien komiškas istorijas, nusikaltėlių gaudynes, įkaitų vadavimo scenas, šūvius, bet ir gyvenimiškus santykius. Tai serialas apie meilę, draugystę, pareigą ir garbę.

 

TV3_Nuovada_Aktoriai_4

 

E. Kalėda iš karto įspėja, kad seriale vaizduojami įvykiai nieko bendro su realybe neturi, o įžvelgiami panašumai su realiais nutikimais – tik sutapimas.

 

„Scenarijus nėra niekaip paremtas realiu policijos darbu. Kurdami šį serialą mes nesirėmėme aktualijomis, viskas yra išgalvota, nesusiję su realybe. Policijos realybės šou ir taip jau yra televizijoje, o mes kuriame linksmas situacijas. Ir tikrai gerbiame policiją“, – sakė E. Kalėda.

 

Tris kriminalistus įkūnys gerai visiems pažįstami aktoriai – Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas ir Povilas Laurinkus. Seriale vaidmenis kurs tokie profesionalai, kaip Arūnas Storpirštis, Vitalija Mockevičiūtė, Agnė Gregorauskaitė, po ilgos pertraukos į televiziją grįžusi Žemyna Ašmontaitė ir kiti.

 

Serialo kūrėjai tikina, kad kartais tik juokas ir gelbsti beviltiškose situacijose, o meilė stumia naujiems, beprotiškiems žygdarbiams, todėl jie įsitikinę, kad serialas atras savo gerbėjų ratą.

 

Komiškas, dramatiškas serialas „Nuovada“ – jau greitai per TV3!