Jurijaus muzikinė karjera įgauna pagreitį. Po itin intensyvaus Eurovizijos atrankos periodo, kuriame atlikėjas dalyvavo su skandalingąja Lolita Zero, pristatęs debiutinį savo singlą Leiski man, kuris radijo stočių top’uose užima aukštą vietą, šiandien atlikėjas pristato dar vieną savo kūrybos kūrinį Prisimink.

 

Jurijus Memory  2 (foto.Fotogenijai) (Small)

„Labai laukiau, kada žmonės galės pasiklausyti šio kūrinio. Jis kaip ir pirmasis kūrinys yra labai artimas man. Priežastis labai paprasta – niekada neskubu rašydamas dainos tekstus ir juos išleidžiu tik tikėdamas. Nenoriu būti banalus atlikėjas, už kurį viską padaro kiti ir belieka parodyti savo „gražų“ veidą“, – atvirauja atlikėjas.

 

Jurijus jau ne kartą įrodė, kad scenoje yra nuoširdus ir viską daro užtikrintai. Visai neseniai atlikėjas savo jėgas išbandė ne tik muzikiniame projekte „Žvaigždžių duetai“, tačiau ir nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, kur pasirodė kartu su skandalinguoju aktoriaus Gyčio Ivanausko personažu Lolita Zero.

 

„Iš gyvenimo stengiuosi imti viską, ką jis suteikia, tačiau esu visiškai susikoncentravęs į savo kūrybą ir solinę karjerą. Noriu rasti mano muzikai prijaučiančių gerbėjų ratą, todėl naujasis kūrinys „Prisimink“ yra kitas žingsnis, siekiant šio tikslo. Visada norėjau ir norėsiu sudėti kiek tik įmanoma daugiau savo emocijų į dainas, kad žmonės klausydami galėtų viską pajausti garsų pagalba“, – teigia pozityviai nusiteikęs Jurijus.

 

Kūrinyje „Prisimink“ Jurijus perteikė savo emocijas, susijusias su praeities ir dabarties klaidomis, kurios neretai būna paremtos vadovavimusi jausmais.

 

Jau kovo 10 d. atlikėjas Jurijus surengs solinį klubinį savo pasirodymą Vilniaus naktiniame klube „Soho“, kur pristatys pirmuosius savo kūrybos rezultatus ir gerai žinomus hitus.

 

Jurijus - „Prisimink“: