Prezervatyvai neatsiejami ne tik nuo gero, bet ir saugaus sekso. Tai vienintelė priemonė, kuri, jeigu tinkamai naudojama, gali apsaugoti ne tik nuo nepageidaujamo nėštumo, bet ir lytiškai plintančių ligų. Mitas, kad šios apsaugos priemonės mažina geismą ir malonumą. Štai net kelios priežastys, kodėl seksas su prezervatyvu yra geresnis negu be jo!

 

"seksas"

2006 metų JAV buvo atliktas tyrimas, kuris parodė, kad praėjus pirmajam naujų santykių mėnesiui, prezervatyvų atsisako 50 % žmonių, 62 % nusprendžia mylėtis be prezervatyvų po poros mėnesių artimos draugystės. Tyrime dalyvavo abiejų lyčių atstovai nuo 18 iki 34 metų, kurie buvo arba vieniši arba turėjo naujus santykius.

 

Anot kito tyrimo, kuo vyresnis vyras, tuo didesnė tikimybė, kad seksas su prezervatyvu jam bus malonus. Tačiau, ko gero, tai neturi daug bendro su amžiumi. Tyrėjai mano, kad brandesnius vyrus apskritai labiau domina ilgalaikiai santykiai ir tai jiems padeda jausti didesnį lytinį pasitenkinimą, nesvarbu, ar seksas būtų su prezervatyvu, ar be jo.

 

8 priežastys, kodėl seksas su prezervatyvu yra geresnis:

 

  • Malonumas nėra pasitenkinimas. Gera žinia, kad vyrai moterims gali suteikti ir tai, ir tai. Kinsey institute buvo atliktas apklausa, parodžiusi, kad tiek moterys, tiek vyrai sutinka, kad seksas be prezervatyvų yra geresnis. Tačiau moterys taip pat teigia, kad seksas su prezervatyvais teikia daugiau pasitenkinimo. Net tos moterys, kurios naudojo kitas kontracepcijos priemones, buvo labiau patenkintos savo seksualiniu gyvenimu, jeigu jų partneriai naudojo prezervatyvus. Kodėl taip yra? Paprasčiausiai moterys tada mažiau nerimauja dėl lytiškai plintančių ligų, gali labiau atsipalaiduoti ir mėgautis intymiais santykiais.

 

  • Padeda labiau atsipalaiduoti. Tikriausiai niekam nekyla abejonių, kad stresas gali sumažinti seksualinį potraukį. Tačiau ar žinojote, kad seksas be prezervatyvo kaip tik ir sukelia stresą? Nerimas dėl neplanuoto nėštumo arba lytiškai plintančių ligų sum%ažina natūralų gebėjimą mėgautis seksu. Beveik pusė moterų tokiose apklausose teigia, kad negali visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis intymiais santykiais be baimės ir nerimo šešėlio. Jūs galite nepastebėti, kad šie jausmai neigiamai jus veikia, kai mylitės, tačiau pradėjus mylėtis su apsaugos priemonėmis, pajusite visą kūną apimantį atsipalaidavimą, ramybę ir galėsite mėgautis tokiu seksu, apie kokį net neįsivaizdavote.

 

  • Gali būti naudojami sekso preliudijoje. Nebūtina visą laiką taip pat užmauti prezervatyvą. Tai taip pat gali būti kaip sekso žaisliukas, paįvairinantis seksualinę patirtį. Pavyzdžiui, moteris gali užmauti prezervatyvą ant vyriško pasididžiavimo su savo lūpomis. Taip ši dalis nebus nuobodi ir erzinanti, o kaip tik laukiama ir labai jaudinanti intymių santykių dalis.

 

  • Gali pailginti lytinių santykių trukmę. Tiesioginio lyties organų kontakto trūkumas gali duoti teigiamų rezultatų. Vyrai, kuriuos vargina priešlaikinė ejakuliacija arba kurie tiesiog nori, kad lytinis aktas truktų ilgiau, gali rinktis prezervatyvus, kurie tam specialiai sukurti.

 

  • Padeda sustiprinti pojūčius. Ne visi prezervatyvai būna vienodai patogūs. Paprasta gudrybė, kaip suteikti sau daugiau komforto: į prezervatyvo vidų įlašinti vieną lašelį vandens pagrindo pagamintą lubrikanto. Arba naudoti tokius prezervatyvuose, kurie būtų sutepti lubrikantu iš vidaus ir iš išorės. Tam tikrų rūšių prezervatyvai gali sustiprinti malonumą. Šiandien yra sukurta skirtingų tekstūrų prezervatyvų, kurie suteikia nepamirštamų pojūčių.

 

  • Vyras, kuris pasirūpina apsaugos priemonėmis, pakyla moterų akyse. Stipriosios lyties atstovai, kurie pasirūpina apsaugos priemonėmis, atrodo atsakingi ir apie viską pagalvojantys, todėl labiau patinka moterims. Apsaugos priemonių naudojimas atrodo smulkmena, bet kartu ir parodymas kitam žmogui, kad apie jį galvojate ir norite jį apsaugoti nuo galimų nemalonių pasekmių. Moterys tai supranta kaip asmeninį komplimentą, o jie, jokia paslaptis, patinka visoms.

 

  • Prezervatyvai padeda išsaugoti moterų lytinių organų sveikatą. Vyro sperma pakeičia natūralų makšties pH, todėl sutrinka gerųjų bakterijų pusiausvyra. Gerosios bakterijos apsaugo nuo šlapimo takų infekcijų, bakterinės vaginozės ir kitų ligų, net gimdos kaklelio vėžio.

 

  • Seksas padeda atrodyti gražiau. Ar nebūtų puiku, jeijūsų veidas ir akys spindėtų lyg po gero sekso? Tyrimai rodo, kad reguliariai besimylintys žmonės atrodo jaunesni, pagerėja jų veido ir plaukų būklė, sustiprėja nagai. Priežasčių, kodėl mylėtis yra gerai, yra labai daug. Tačiau jeigu seksas yra nesaugus jo poveikis gali būti priešingas ir atvaizdas veidrodyje ar sveikata gali taip nebedžiuginti, net atvirkščiai – nuliūdinti.