Seksas su nepažįstamuoju dažnas erotinių sapnų scenarijus. Dažniausiai tokiuose sapnuose neįmanoma apibūdinti, iš kur pažįstate šį asmenį. Veidas atrodo neryškus arba anksčiau niekada nematytas. Manoma, kad tokius sapnus sapnuoja žmonės, kuriems trūksta įspūdžių, rizikos, papildomų dirgiklių. Gali būti, kad sapnuojantysis slepia aistrą ir troškimus…

 

Tačiau seksas su nepažįstamuoju įvyksta ne tik sapnuose, bet ir realybėje. Jungtinių Valstijų mokslininkai atlikę tyrimą, suskaičiavo, kad 97 procentai vyrų sutiktų eiti į nepažįstamosios namus išgerti. 83 procentai vyrų sutiktų, esant galimybei pasimylėti su atsitiktine partnere. Kita vertus, tik mažiau nei 1 procentas moterų sutiktų pasimylėti su vyru, kuris ją atsitiktinai užkalbintų mieste.

 

Vis dėlto atsitiktinių santykių pasitaiko gan dažnai. Dažniausiai tokie santykiai užsimezga neformalioje aplinkoje, vakarėliuose, baruose ir naktiniuose klubuose. Šiais laikais moterys mano, kad jos, taip pat, kaip ir vyrai, gali mėgautis seksu. Vienos nakties nuotykiai – ideali išeitis, kai dėl vienokių ar kitokių priežasčių nenorima užmegzti rimtų santykių.

 

Kad atsitiktiniai santykiai su nepažįstamuoju keltų tik džiugius prisiminimus, reikia laikytis kai kurių taisyklių. Pavyzdžiui, saugiau naują pažįstamą pasikviesti pas save į namus arba eiti į viešbutį, kuriame yra daug žmonių negu lankytis menkai pažįstamo vyro namuose. Visada naudoti apsaugos priemones, nepadauginti alkoholinių gėrimų. Nors kartais vienos nakties nuotykis tampa naujų santykių pradžia, tačiau labai daug vilčių nereikėtų turėti. Kuo mažiau vilčių, tuo mažiau nusivylimų. Seksas su nepažįstamuoju visų pirma yra aistros patenkinimas, galbūt erotinių fantazijų įgyvendinimas.

 

Ne paslaptis, kad vyrams orgazmą patirti su nepažįstama moterimi lengviau nei moterims su nepažįstamu vyru. Jis negali žinoti, kas labiausiai jaudina. Moteris, nusprendusi leistis į nuotykius, turi žinoti, kad savo orgazmu taip pat turės pasirūpinti pati.

 

Seksą su nepažįstamuoju išbandyti daugelį skatina poreikis naujovių. Labai dažnai su žmogumi, apie kurį žinoma labai nedaug, drįstama įgyvendinti slapčiausios svajonės.

 

Daugeliui kyla klausimas, ar po sekso su nepažįstamuoju derėtų užmigti vienoje lovoje ar susirinkti daiktus ir kuo greičiau nešdintis. Pasirinkimas priklauso nuo to, ko tikimasi. Tačiau dažniausiai prabudimas nepažįstamojo glėbyje nesukelia gerų emocijų ir rytą viskas atrodo kitaip nei vakarą. Išeiti po sekso reikėtų ir dar vienu atveju: jei esate tikri, kad nenorite toliau bendrauti ir flirtuoti.

 

Užsienio žiniasklaidoje vis pasirodo pranešimų apie moteris desperatiškai trokštančias susilaukti kūdikio ir dėlto pasiryžusias natūraliam apvaisinimui, kuris yra net tris kartus veiksmingesnis nei dirbtinis. Natūralus apvaisinimas šiuo atveju reiškia tikrą lytinį aktą su nepažįstamuoju, užsiregistravusiu savanorių duomenų bazėje!