Žurnalai, televizija, internetas mums dažnai primena, kad bet kokius drabužius, turėtume pirkti, atsižvelgę į savo figūros tipą. Moterų kūnai gali būti tokie įvairūs, todėl nežinia, ar tikrai juos būtų prasminga įsprausti į tam tikrus rėmus (t. y. bandyti priskirti 1 iš 6 figūros tipų). Ne visada tai, kas teoriškai turėtų gražiai atrodyti, pavyzdžiui, „Obuolio“ tipo figūros moteriai, praktiškai atrodo iš tikrųjų gerai, nes tas pats „Obuolio“ figūro tipas taip pat gali turėti tūkstančius variacijų. Ne visoms moterims, turinčioms mažą krūtinę, priimtinas patarimas: rinktis gilesnes iškirptes, kaip ir ne visos nori maskuoti problemines zonas – šiek tiek apvalesnį pilvuką ar šlaunis. Štai į ką iš tikrųjų reikėtų iš tikrųjų atkreipti dėmesį, renkantis naują maudymosi kostiumėlį!

 

maudymukai

7 patarimai, kaip išsirinkti maudymosi kostiumėlį pagal figūrą:

 

  • Būti realistiškoms. Visų pirma reikėtų nuspręsti, kada planuojate dėvėti maudomuką. Reikės skirtingų maudymosi kostiumėlių, jeigu planuojama aktyviai plaukioti, žaisti tinklinį, degintis paplūdimyje, poilsiauti prie baseino ir gurkšnoti gaivius kokteilius. Norint gražiai įdegti, galima rinktis dviejų dalių maudymosi kostiumėlį su liemenėle be petnešėlių, bet toks netiks, jei ketinate daug plaukioti ar aktyviai sportuoti pliaže.

 

  • Sąžiningai įvertinti savo kūną. Svarbiausia rinktis maudymosi kostiumėlį ne pagal tai, kas šiuo metu yra madingiausia, bet atsižvelgiant į tai, kas jums asmeniškai labiausiai patinka ir kaip apsivilkusios jaučiatės geriausiai.

 

  • Skirti laiko idealiai tinkančio maudymosi kostiumėlio paieškoms. Pirmoje parduotuvėje gali būti, kad nepavyks rasti tokį maudymosi kostiumėlį, kuris jums tikrai tiktų. Tačiau nenuleiskite rankų ir tęskite paieškas! Užsukite ne tik į populiarių prekės ženklų drabužių parduotuves, bet ir į specializuotas maudymosi kostiumėlių parduotuves, paieškokite modelių internetinėse Lietuvos ir užsienio parduotuvėse, panaršykite dėvėtų drabužių parduotuvių lentynose, kol rasite tai, kas tinka būtent jums!

 

  • Žinoti savo kūno formas, išlinkimus ir išmatavimus. Supratimas apie savo kūno formas, išlinkimus ir kampus, padeda pasirinkti tinkamiausią kūnui tipui siluetą ir formą. Pavyzdžiui, jeigu jūsų figūros tipas yra „Kriaušė“, pasistenkite įvardyti tiksliai, kokie yra jūsų figūros privalumai ir trūkumai. „Kriaušės“ tipo moterys neretai ieškoti tokių maudymosi kostiumėlių, kurie tiktų turinčioms plačius klubus, bet liemens sritis nebūtų per daug plati.

 

  • Lengviau išsirinkti dviejų dalių maudymosi kostiumėlį negu vientisą. Paprasčiausiai dėlto, kad galima rinktis liemenėlę iš vieno komplekto, o kelnaites – iš kito. Renkantis liemenėlę ir kelnaites iš skirtingų komplektų galima greičiau rasti idealiai jums tinkantį variantą. Tame pačiame komplekte, pavyzdžiui, gali būti idealiai tinkančios kelnaitės ir per didelė arba per maža liemenėlė. Vientisi maudymosi kostiumėliai nėra dalomi, todėl jie iš karto turi tikti idealiai.

 

  • Nebijoti išsiskirti iš kitų. Ne visoms moterims prie širdies siauručiai bikiniai, kelnaitės su juostele ar net klasikiniai vientisi maudymosi kostiumėliai. Kai kurios moterys nori maudymosi kostiumėlio, kuris taip akivaizdžiai nepabrėžtų jų lyties, būtų šiek tiek androgeniškas, sportiškas. Tokioms moterims gali tikti ir patikti maudymosi kostiumėliai – kombinezonai.

 

  • Prisiminti, kad maudymosi kostiumėlis – tai tik drabužis, o svarbiausias dalykas yra šypsena ir gerai leidžiamas laikas. Vasara – tai ne tik pats stilingiausias maudymosi kostiumėlis, o daug labiau – atostogos, geras oras, maudynės ežere, irstymasis valtele, bendravimas su draugais, stovyklavimas, flirtas, karštos ir nerūpestingos popietės. Vasara – tai puikus laikas, kuris visada baigiasi greičiau negu norėtųsi, todėl per daug nesigriaužkite, jei šįmet nepavyks rasti išsvajoto ir idealiai jums tinkančio maudymosi kostiumėlio. Jeigu bus gera nuotaika ir kompanija, bus gerai ir toks, koks yra!