1

Ar dažnai pastebite, kad Jūsų aprangai trūksta kažko papildomo? Nors rengtis minimaliai sutaupo laiko ir pastangų, kartais dėl to galite jaustis nepakankamai pasitempusios. Kūno papuošalai – tobulas būdas pagyvinti aprangą, neatimant iš Jūsų stiliaus. 

 

Kūno juvelyrika visada buvo skirta savęs išreiškimui. Todėl yra mažiau susijusi su mada ir tendencijomis. Nepaisant to, 2023 m. kūno papuošalai atsidurs dėmesio centre. Londono mados savaitė ir kiti tendencijas diktuojantys renginiai parodė, kad šie aksesuarai sugrįžo. Žemiau rasite geidžiamiausius pasirinkimus, kurie bus itin populiarūs šiais metais ir vėliau. Būtinai apsilankykite e. parduotuvėje auksosala.lt, kurioje rasite šiuos ir kitus juvelyrinius dirbinius.

 

Grandinėlė ant liemens

 

2000 m. kultūros atgimimas vis dar stiprus. Todėl šiais metais grandinėlė ant liemens atsidurs dėmesio centre. Ją dėvės visos moterys, norėdamos pabrėžti vidurinę kūno dalį. 

 

Kai kurias gali nervinti mintis, kad, norint nešioti juosmens grandinėlę, reikia atidengti odą. Tačiau ją galima nešioti ir ant drabužių viršaus. Tai puiki alternatyva diržui. Pavyzdžiui, grandinėlę galite užsidėti ant didesnio dydžio drabužių, kad paryškintumėte liemenį.

 

Trijų rūšių pirsing2ai

 

Bėgant metams visuomenė tampa atviresnė skirtingoms saviraiškos formoms. Socialinės žiniasklaidos platformos atliko svarbų vaidmenį, populiarinant auskarus ir darant juos madingus. „Instagram”, „TikTok” ir „Pinterest” leido žmonėms dalytis auskarų vėrimo patirtimi ir demonstruoti įvairius papuošalų dizainus. Dėl šio padidėjusio pritarimo asmenys jaučiasi patogiau, verdamiesi auskarus įvairiose kūno vietose.

 

 
  • Septum- tai pro nosies pertvarą pravertas auskaras. Jo populiarumas iškilo dar 2022 m. ir tęsis ateinančiais. Viena lydinčių 2023 m. mados tendencijų – elegantiškas pankas. Todėl vis labiau septum auskarai įsilies į kasdienį, paprastą stilių.
 
  • Auskaras į nosį- prie pastarųjų metų padaugėjusių prasiverusiųjų prisidėjo internetinė prekyba. Galima be vargo rasti unikalių ir stilingų nosies auskarų. Pavyzdžiui, šis produktas yra idealus pirmas kūno papuošalas. Blizgi, neutralios spalvos viršūnėlė švelniai pabrėš natūralų grožį.
 
  • Auskaras į bambą -anksčiau manyta, kad jis tinka tik plokštų pilvą turinčioms moterims. Keičiantis požiūriui į kūno proporcijas, vis drąsiau prasiveriamas ir šio tipo pirsingas.
 

 

Gyvatės įkandimai ir ausies manžetas

 

Gyvatės įkandimai – tai du auskarai, įverti tiesiai vienas į kitą vertikaliai, taip sudarant kandžių žymių įspūdį. Galimi įvairių stilių vinukai. Todėl visos ras sau patinkančius. 

 

Ausies manžetas sužaidžia ties vertikalumu. Jis atkartoja 2022 m. mantrą „svarbiausia blizgesys”. Atkreipkite dėmesį į auksinį ausies manžetą, kuris šiek tiek glamūriškas. To pakaks, kad liktumėte pastebėtos.

 

Grandinėlė ant krūtinės

 

Pastaruoju metu liemenėlės stiliaus papuošalai tampa vis aktualesni. Ypač paprasta stilizuoti grandinėlę ant krūtinės. Ji įvaizdžiui suteikia elegancijos. Tai idealus pasirinkimas, keliaujant į vakarinį pasimatymą. Dienos metu grandinėlę priderinkite prie mėgstamo švarkelio. Ši aprangos detalė įneš lengvą netikėtumą. Jei norite labiau atkreipti dėmesį į krūtinę, ieškokite stambesnio papuošalo. Jį patogiai užsidėsite ant bet kokios palaidinės.

 

Viskas su perlais

 

Perlai niekada neišėjo iš mados. Todėl 2023 m. tikėkitės juos matyti visur. Kūno papuošalų gamintojai gali pasinaudoti šia tendencija ir pasiūlyti klientams, pavyzdžiui, juosmens grandinėlę su perlais. Tokiu būdu net ir tos, kurios palaiko minimalistinį stilių ir privengia aksesuarų pertekliaus, vis tiek atrodys dailiai.

 

Dengiantys viršutinę kūno dalį

 

Graikijos ir Romos istorijos įkvėptas aukštosios mados pasaulis žavisi viršutinę kūno dalį dengiančiais papuošalais. Dažnai ši tendencija demonstruojama su oda, kad būtų išgautas autentiškesnis įspūdis. Jei norite tikrai likti pastebėtos, atsisakykite kietos medžiagos. Vietoj jos rinkitės prabangius papuošalus. Pavyzdžiui, palaidinę primenantį iš grandinėlių ir karoliukų nertą juvelyrinį dirbinį. Jį galite dėvėti ant nuogo kūno, tik su liemenėle, arba ant permatomos glaustinukės.

 

Kūno grandinėlės sluoksniavimui

 

Laimei, visoms, kurios nori įtraukti kūno papuošalus į savo garderobą, bet nerimauja dėl per didelio odos atidengimo, vis dar yra daugybė būdų, kaip juos dėvėti. Kaip ir bet kurią kitą mados tendenciją, taip ir šią galima pritaikyti prie esamo stiliaus. Kaip ir diržą ar vėrinį, kūno grandinėles galima dėvėti ant mėgstamų drabužių ir sluoksniuoti. Viskas, ką reikia padaryti, tai priderinti grandinėlę prie viršutinio rūbo. Pavyzdžiui, palaidinės.