Moters seksualumas yra viena įdomiausių pokalbių temų tiek tarp vyrų, tiek tarp pačių moterų. Moterų požiūris į seksualumą yra daugmaž aiškus, o vyrų – daugeliui yra šiokia tokia paslaptis. Dažniausiai laikomasi nuomonės, kad vyrams seksualiausia tai, kas paslėpta, bet taip pat ir akivaizdu. Pavyzdžiui, nėriniuoti apatiniai arba jų nebuvimas. Iškirptė, kuri pabrėžia krūtinę, bet per daug jos parodo. Aptemptos suknelės, sijonai su skeltuku, pėdkelnės, aukštakulniai bateliai ir pan.

 

seksualumas

8 dalykai, kurie vyrams atrodo seksualūs:

 
  • 79 % vyrų patinka žiūrėti į moters iškirptę. Tačiau reikėtų prisiminti, kad gili iškirptė netinka darbe, profesinėje aplinkoje, bažnyčioje ir religinėse šventėse. Taip pat tokius drabužius verčiau pasilikti antrajam pasimatymui, o per pirmąjį rengtis kukliau.
 
  • 72 % vyrų nori apkabinti ir pasiglamonėti su moterimi, apsirengia jaukiu, patogiu ir maloniu liesti megztuku, suknele ar kitu drabužiu. Šiltu oru vilkėti šilkines palaidines, o atšalus orams – prabangius angoros ir kašmyro megztukus. Jeigu drabužį nemalonu dėvėti ant nuogos odos, tai jis nesužadins seksualių minčių ir kitiems.
 
  • 56 % vyrų patinka moterys apsirengusios laisvalaikio drabužiais: džinsais ir baltais marškinėliais. Įdomu, kad ir moterims patinka vyrai apsirengę taip pat! Svarbu, kad tiek marškinėliai, tiek džinsai būtų tinkamo dydžio. Dekoracijų, užrašų, logotipų ant drabužių geriau vengti. Džinsai turėtų būti klasikinio stiliaus.
 
  • 79 % vyrų mano, kad lengvos, vėjyje plazdančios paplūdimio suknelės yra labai seksualus drabužis, kurį moteris gali apsirengti. Paklausus vyrų, kas jiems gražiau: moteris su suknele ar kelnėmis, dauguma atsakys, kad su suknele. Tai labai moteriškas drabužis, pabrėžiantis figūros privalumus. Svarbiausia, kad suknelė tiktų it nulieta ir išryškintų gražiausius bruožus bei paslėptų tai, kas netobula.
 
  • 64 % vyrų norėtų gyventi su mergina, gyvenančia kaimynystėje. Jiems patinka moterys, kurios renkasi natūralų makiažą, kuris atrodo, lyg jo nebūtų. Kai kuriems vyrams patinka moterys su dūminiu akių makiažu ir ryškiai raudonomis lūpomis, bet daliai vyrų labiausiai prie širdies natūralus įvaizdis. Tai nereiškia jokio makiažo. Visiškai nesidažančios moterys vyrams atrodo, kaip nesirūpinančios savimi. Vienoda odos spalva, užmaskuoti trūkumai, vieną kartą padažytos blakstienos ir šiek tiek paryškintos lūpos bei skruostai – tai viskas, ko reikia!
 
  • 67 % vyrų patinka moterys, kurių plaukai atrodo lyg jos būtų ką tik išlipusios iš lovos! Tokios moterys atrodo lyg ką tik po sekso, todėl labai erotiškai. Plaukai turi būti švelnūs, minkšti, purūs, žvilgantys, malonūs liesti, tarsi vėjo sutaršyti.
 
  • 60 % vyrų kraustosi iš proto dėl moterų, seginčių pieštuko silueto sijonus, išryškinančius kūno linkius. Tokie sijonai išpopuliarėjo apie 1940 metus ir išliko madingi iki šiol. Tačiau ne visoms tokie sijonai tinka. Gražiausiai jie atrodo ant tokių moterų, kurių figūra primena smėlio laikrodį – apvalūs klubai, trumpas liemuo ir plokščias pilvukas.
 
  • Taisyklių nepaisymas taip pat gali būti beprotiškai seksualus. Daugumai vyrų patinka maištininkės!