Leopardo ir kitų gyvūnų raštai aprangoje turi prastą reputaciją. Ne vieną dešimtmetį gajus įsitikinimas, kad taip rengtis gali tik amoralios moterys, vyrų viliotojos ir provokatorės. Tačiau tokia apranga gali atrodyti ir stilingai, ir seksualiai, bet neperžengiant vulgarumo ribos.

 

stilius

Seksualumas, kurį suteikia gyvūnų raštais marginti drabužiai ir aksesuarai, iki tam tikro lygio yra teigiamas dalykas. Reta moteris (bent jau viešose vietose) išdrįstų pasirodyti apsitempusi kojinėmis iki kelių ar trumpa odine liemene ant nuogo kūno. Ar reikėtų tokią aprangą lyginti su leopardo rašto paltu ar kitu drabužiu? Drabužį vulgarų daro netinkamas sukirpimas, per daug atvirai demonstruojamas kūnas, net vaikščiojimo būdas ir laikysena. Kitaip tariant, leopardo rašto palaidine vilkinti viena moteris gali atrodyti vulgariai, o kita – stilingai.

 

Kad su gyvūnų raštą imituojančiais drabužiais atrodytumėte stilingai, rekomenduojama laikytis elementarios taisyklės – vengti itin trumpų sijonų ir suknelių bei visko, kas per daug apnuogina kūną. Leopardo rašto paltas pagyvins juodos spalvos aprangą arba klasikinio kirpimo džinsus. Metalinio spindesio švarkas ar paltas tiks vakarėlių sezonui. Į tokį drabužį verta investuoti, nes jis – tai prabangiai atrodantis akcentas paprastai aprangai po juo. Vakare užteks užsimesti ant pečių tokį švarką ir būsite pasipuošusi beveik be pastangų.

 

Laisvai krentantys šilkiniai sijonėliai ir suknelės žemiau kelių taip pat yra lengvai derinami su kitais drabužiais. Sijonus ir sukneles iki pusės blauzdų arba ilgesnius galima derinti su juodais aulinukais arba kita avalyne, kuri nesiekia kelių. Vilkint tokius drabužius, neturėtų matytis tarp šlaunų. Leopardo ar kito egzotinio gyvūno kailio rašto palaidinė, sukišta į juodas kelnes ar džinsus – tai pat geras ir stilingas pasirinkimas. Tačiau leopardo rašto kelnių geriau vengti.

 

Labai atidžiai reikėtų rinktis ir leopardo ar kitų gyvūnų raštą imituojančius aksesuarus. Dažniausiai jie atrodo pigiai, nebent yra pagaminti iš tikrai kokybiškų medžiagų. Tokius aksesuarus gamina aukštosios mados namai. Jeigu ten apsipirkti per brangu, galbūt geriau būtų paieškoti kitokių aksesuarų, kurie kainuoja mažiau, bet atrodo ne mažiau stilingai! Tačiau jeigu vis dėlto labai norite kažko, kas primintų leopardo raštą, galite rinkti siaurą, šilkinį šalikėlį, kuris atrodys stilingai prie juodo kašmyrinio megztinio. Ilgesni ir platesni gyvūnų raštų šalikai pagyvins ir suteiks akcentą klasikiniam juodam žieminiam paltui.

 

Be abejo, su leopardo raštu dera ne tik juoda spalva. Priklausomai nuo atspalvio (kuo ryškesnis, tuo įžūlesnis) leopardo raštas tinka su neutralių atspalvių apranga. Prislopinto rudo atspalvio tinka su mėlynu džinsiniu audiniu, Burgundijos raudona, tamsiai mėlyna ir chaki. Klasikinė palaidinė su kaspinu po kaklu su chaki spalvos ilgu sijonu arba saulės kliošo sijonas su džinsiniai marškiniais arba plonu kupranugario spalvos golfu. Drąsesnės gali leopardo raštą derinti su geltona. Tinkamai suderinus drabužius, pavyks atrodyti stilingai, bet ir šiek tiek šelmiškai.