Jau aštunti metai Edita Ramanauskaitė organizuoja bei kuruoja įspūdingiausią vestuvių parodą Lietuvoje – „Mūsų vestuvės“. Tai pirmoji tokio pobūdžio vestuvių paroda, kuri per aštuonerius metus keitėsi, plėtėsi ir, žinoma, tobulėjo. Kartu su paroda augo bei mokėsi ir jos dalyviai, daugeliui gerai žinomi vestuvių bei kitų švenčių paslaugų tiekėjai bei atstovai.

 

Edita „Jei prieš dešimt metų retas kuris žinojo, kas yra vestuvių planuotoja arba, kad būtinas atskiras saldus stalas, tai šiandien viskas taip pasikeitė, kad daugelis net neįsivaizduoja vestuvių be jų“, – sako E. Ramanauskaitė.

 

 

Aštuonerius metus kuruodama vestuvių parodą E. Ramanauskaitė ne tik pažino specifinę vestuvių rinką, užmezgė kontaktus bei susibičiuliavo bene su visais populiariausiais vestuvių bei kitų švenčių paslaugų tiekėjais bei atstovais, bet ir gerai perprato parodų dalyvių bei lankytojų psichologiją.

 

 

„Pažįstu ne vieną parodos dalyvį, kurį būtų galima „papirkti“ originalia idėja arba charizma ir jis tikrai padėtų šventės idėją įgyvendinti už minimalų mokestį. Svarbiausia – bendrauti, klausyti, klausytis ir klausinėti. Internetinė ar spausdinta reklama niekada neperteiks to, ką gali gyvas bendravimas. Kalbėdamiesi žmonės atsiskleidžia, susibičiuliauja ir randa bendrus sprendimus“, – sako parodos kuratorė.

 

Vaikštinėjantiems po parodą ir mintyse dėliojantiems vestuvių detales, E. Ramanauskaitė pataria nesivaikyti madų, nekopijuoti svetimų sprendimų, bet klausyti širdies. „Atminkite, geriausias fotografas – tas, kurio nuotraukose matote save tokią, kokią norite matyti. Tinkamiausia suknelė – ta, su kuria net ir be šukuosenos bei batelių jaučiatės nuotaka. O geriausia vieta šventei visada bus tik ta, kurioje ne tik jūs, bet ir visi artimieji jausis savimi“.

 

 

5 priežastys, kodėl verta apsilankyti vestuvių parodoje:

 

 

  • Po vienu stogu rasite visas karščiausias šių metų naujienas ir kelis tų pačių paslaugų tiekėjus, tad galėsite palyginti jų paslaugas bei kainas;
  • Užmegsite daugybę naujų kontaktų, tik nepamirškite jais pasinaudoti;
  • Galėsite gyvai pabendrauti su vestuvinių suknelių kūrėjais bei dizaineriais;
  • Galėsite derėtis – tik nebijokite klausti, prašyti, domėtis. Tai jūsų šansas sutaupyti;
  • Turėsite šansų laimėti daugybę įvairių dovanų bei nuolaidų. (Tik pasinaudokite galimybėmis!).

 

5 svarbiausi Editos Ramanauskaitės patarimai, kaip elgtis vestuvių parodoje, kad apsilankymas būtų naudingas:

 

 

  • Ieškodami paslaugų ar prekių būtinai atkreipkite dėmesį į pardavėją, paanalizuokite, ar jis jums patinka. Atminkite, tai žmogus, kuris dalyvaus jūsų šventės kūrime, kad ir maža dalimi, bet prisidės prie jūsų išsvajotosios dienos, todėl net menkiausias šventės detales rinkitės atsakingai.
  • Net jei jau žinote, ko Jums reikia ir esate tikri, kad viską turite, pabendraukite su parodos dalyviais, gal kils naujų originalių minčių, o gal kažką tiesiog pamiršote.
  • Jei kažko nerandate, nebijokite klausti, gal paslaugų tiekėjai gali ir tai pasiūlyti, tik dar nespėjo pristatyti.
  • Parodoje sutiksite daug žinomų veidų. Nebijokite! Jie kaip ir visi kiti – mieli ir draugiški žmonės, o jų teikiamos paslaugos – žemiškų kainų. Būtinai klauskite kainų, sužinokite jas iš pirmų lūpų, o ne klausykite gandų.
  • Neskubėkite, ramiai pasivaikščiokite, paklausykite seminarų, jie trumpi, bet labai informatyvūs ir naudingi.

 

 

Paroda „Mūsų vestuvės“ jau šį savaitgalį (vasario 6 – 7 dienomis) Vilniuje, konferencijų ir renginių centre „Radisson Blu Hotel Lietuva“ vyks VIII-oji, didžiausia vestuvių paroda Lietuvoje

 

Daugiau informacijos:

 

Seminarai

 

http://www.musuvestuves.lt/informacija-lankytojams/seminarai-parodoje/

 

Šeštadienio programa

 

http://www.musuvestuves.lt/informacija-lankytojams/sestadienio-programa/

 

Sekmadienio programa

 

http://www.musuvestuves.lt/informacija-lankytojams/sekmadienio-programa/

 

Nuotr.: parodos organizatorių