Grožio rutiną įprastai sudaro ne vienas žingsnis – prausiame, valome ir šveičiame, drėkiname, maitiname. Mūsų grožio staliukai nukrauti buteliukais, ampulėmis, serumais. Nenuostabu – juk ieškome TO geriausio produkto, kuris leis su dar didesne meile žvelgti į save veidrodyje. Pasitikinti savimi moteris gali kalnus nuversti, todėl paieškos neturi galo. Tačiau mokslininkai irgi nestovi vietoje – jie ieško ingredientų, kurie efektyviausiai veiktų odą. Būtent peptidais papildytas „Vitayes Instant Ageback“ stangrinantis kremas yra atsakymas į jūsų klausimą – kaip sugrąžinti odai jaunystę.

 

unnamed

Vokietijoje pagamintas, dermatologų patvirtintas „Vitayes Instant Ageback“ stangrinantis kremas tikrai vertas liaupsių. Jis geba vos per 5 min. nubraukti 10 ar daugiau metų naštą nuo veido, kaklo ar dekoltė. Patepus odą šiuo ypatingos sudėties produktu vos po kelių minučių ji tampa stangresnė, lygesnė, pakelta ir putlesnė. Raukšlės ir paburkimas išsyk sumažėja net 85 %! O nuosekliai naudojant šį kremą oda atrodys 35 % jaunesnė.

 

Kodėl „Vitayes Instant Ageback stangrinamasis kremas toks efektyvus?

 

Trumpiausias atsakymas – dėl momentinio peptido poveikio odai. Anksčiau veido jauninimas būdavo siejamas su operacijomis arba botokso procedūromis. Botoksas iki šiol naudojamas klinikose, bet jo reputaciją anksčiau sugadino vaškinio, negyvo veido efektas. „Vitayes Instant Ageback“ stangrinamasis kremas taip pat išlygina raukšles, patempia odą, bet tai įvyksta neagresyviai. Be to, ši priemonė skirta saugiai naudoti namuose, jūsų pačių. Kremo poveikį galima lyginti su injekcijomis ar net operacija, bet patogumas ir prieinamumas – nepalyginamas.

 

Vitayes Instant Ageback“ kremo pagrindinė sudedamoji dalis yra peptidas argirelinas (acetilheksapeptidas-8), kuris veikia poodiniame sluoksnyje. Jo poveikis primena botokso efektą, bet tai yra saugi priemonė naudoti namuose. Užsitepus kremą ant norimų veido, kaklo ir dekoltė zonų, pakaks ramiai palaukti 5 minutes, kad iki 9 valandų džiaugtumėtės akivaizdžiai jaunesne oda. Kremas nekenkia odai ir nėra rizikos jo padauginus sukelti sau žalos. Nepriklausomas Vokietijos tyrimų institutas „Dermatest“ patvirtino kremo dermatologinį suderinamumą ir veiksmingumą. O tūkstančiai žmonių visame pasaulyje įsitikino šio preparato privalumais.

 

Peptidai – mūsų kūne esantys baltymai, atsakingi už jaunystę

 

Peptidai yra baltymų junginiai, natūraliai esantys mūsų kūne. Kolagenas, elastinas yra bene žinomiausi baltymai, kurie leidžia jaunystėje nesukti galvos dėl odos stangrumo ir skaistumo. Tačiau laikui bėgant jų odoje mažėja, todėl ji ima glebti, atsirasti ir gilėti raukšlės, paburkti paakiai.

 

Mokslininkai sumanė, kaip išgauti mūsų baltymus imituojančius peptidus, kurie atkurtų odos jaunystę. Peptidas argirelinas atpalaiduoja raumenį ir užpildo raukšlę, kad oda išsilygintų. Tad naudodami „Vitayes Instant Ageback“ kremą nuosekliai papildysite odą baltymais, kurių ima mažėti sulaukus maždaug 25 metų.

 

Ilgalaikis poveikis: lygesnis veidas be botokso

 

Jei vengiate injekcijų, bijote skausmo, nenorite rizikuoti, bet viliojatės susigrąžinti dailesnį veidą – išmėginkite „Vitayes Instant Ageback“. Tai saugus, ištestuotas preparatas, kurio poveikis įrodytas, todėl niekuo nerizikuojate. Jei efektas nepatiks – tiesiog nusivalysite veidą. Jokios kančios, jokio skausmo, jokio nusivylimo. Kasdien naudodamos priemonę tik stebėsitės, kaip laikas lyg grįžta atgal.

 

Kam tinka naudoti šią jauninančią priemonę? 

 

Preparatą saugu naudoti tiek vyrams, tiek moterims. Rekomenduojamas amžius – nuo 30 metų, bet galima naudoti ir jaunesniems, jei yra poreikis, arba norima išvengti odos nelygumų.

 

Kaip tepti „Vitayes Instant Ageback“ kremą?

 

Išspaudę žirnelio dydžio kremą tolygiai ir plonai tepkite ant švarios ir šiek tiek drėgnos odos, kur norite pakeliančio, lyginančio efekto. Galite tepti visur, kur norisi: aplink akis, lūpas, dekoltė, kaklą, kaktą. Užtepus kremą būtina 5 minutes nemimikuoti, nejudinti veido. Galite pavėdinti odą, kad pagreitintumėte džiūvimo procesą. Efektas išlieka iki 9 val. Poveikį gali susilpninti kosmetikos priemonės, ypač aliejinio pagrindo.

 

Pasitikėjimą savimi padidinkite vos per 5 minutes. Jokio skausmo, jokios rizikos, vien džiuginantis efektas.

 

Originalų „Vitayes Instant Ageback“ kremą galite įsigyti:

 

Kaune: Savanorių pr. 243, tel. 8-689 67468

Marijampolėje: IN Grožio namai, Uosupio g. 12, tel. 8-684 70425

Internetinėje parduotuvėje www.skinbeauty.lt