“Nasomatto” yra unikalus ir netradicinis kvepalų prekės ženklas, kurį 2007 m. Amsterdame įkūrė italų nišinis parfumeris Alessandro Gualtieri. Prekės ženklo misija – kurti neįprastus, ekstravagantiškus, tačiau rafinuotus kvepalus, kurie traukia ir šokiruoja. Pavadinimas “Nasomatto” reiškia “beprotiška nosis” ir atspindi prekės ženklo aistrą kurti drąsius, provokuojančius ir labai įdomius kvepalus.

 

“Nasomatto” – tai meninis projektas, užkariavęs nišinių kvepalų rinką ir įkvėpęs kitus prekės ženklus, įskaitant žinomus masinės parfumerijos srityje.

 

114. Neužmirštami aromatai Nasomatto kvepalai

“Blac Afgano”, “Duro”, “Baraonda” – populiariausi “Nasomatto” aromatai

 

Neįmanoma nepaminėti 2009 m. sukurtų pagrindinių prekės ženklo kvepalų “Black Afgano”. Fenomenu jie tapo dėl to (o gal tik dėl gandų), kad jo sudėtyje yra indiškų kanapių dervos. Koks šių kvepalų aromatas? Jis neabejotinai sodrus, dūminis ir saldus, bet ne įkyrus.

 

“Duro” kvepalai – tai unisex aromatas, orientuotas į medienos ir prieskonines natas, sukurtas italų parfumerio Alessandro Gualtieri. Pavadinimas “Duro” italų kalba reiškia “kietas” arba “stiprus”, o tai puikiai atitinka šių kvepalų pobūdį. Kvapas atsiveria jausmingu sandalmedžio, kedro ir muskuso deriniu, kuris sukuria ilgai išliekantį ir gilų aromatą. Kompozicijos pagrindą sudaro aštrios imbiero ir kardamono natos, kurios kvapui suteikia šilumos ir pikantiškumo. Tuo tarpu kvepalų viršutinėse natose galima aptikti citrusinių bergamočių akordą, kuris suteikia lengvo, gaivaus pojūčio. Šie kvepalai idealiai tinka vakarėliams, verslo susitikimams ir bet kokiai kitai progai, kai norite išreikšti pasitikėjimą savimi ir ryžtą.

 

“Baraonda” – unikalaus charakterio aromatas, idealiai tinkantis vakariniams susitikimams ar romantiškiems pasimatymams. Tai intensyvus rytietiškas aromatas, kuris puikiai atitinka “Nasomatto” prekės ženklo filosofiją kurti kvapus, išsiskiriančius originalumu ir unikalumu.

 

Daugiau informacijos apie “Nasomatto” kvepalus ir jų aromatus galite rasti: ziuzi.lt.

 

Kaip išsirinkti sau geriausiai tinkantį aromatą?

 

Dauguma “Nasomatto” kvepalų yra unisex, t. y. juos gali naudoti ir vyrai, ir moterys. Rinkdamiesi sau tinkamiausius “Nasomatto” kvepalus, atkreipkite dėmesį į keletą pagrindinių elementų. Pirma – kokio tipo kvepalų pageidaujate. “Nasomatto” siūlo daug skirtingų kvapų kategorijų, pavyzdžiui, gėlių, medienos, rytietiškų ar prieskonių. Jei mėgstate gaivesnius, gėlių kvapus, turėtumėte atkreipti dėmesį į tokius kvapus kaip “Blamage” arba “Bored”. Kita vertus, jei mėgstate stipresnius, medienos kvapus, verta apsvarstyti “Duro” arba “Black Afgano”. Antra, verta atsižvelgti į progą, kuria planuojate kvepalus dėvėti. Kai kurie “Nasomatto” kvepalai idealiai tinka kasdieniam nešiojimui, o kiti geriau tiks iškilmingesniems renginiams. Pavyzdžiui, “Baraonda” yra puikus pasirinkimas vakarienei ar vakarėliui, o “Silver Musk” – įprastai darbo dienai ar laisvalaikiui su artimaisiais. Trečia, prieš galutinai pasirenkant, verta išbandyti kvepalus. “Nasomatto” kvepalai yra itin intensyvūs, o jų kvapas gali skirtis priklausomai nuo jūsų odos pH.