Šią savaitę jausis stipri Veneros ir Jupiterio įtaka. Todėl suintensyvės jausmai, ore sklandys romantiška nuotaika, daugumai labiausiai rūpės ne kas kitas, o tarpusavio santykiai su brangiausiais žmonėmis. Nestigs ir pasitikėjimo savimi. Stipriausiai pozityvus šios savaitės poveikis jausis trims Zodiako ženklams. Kas gi jie?

 

The,Love,Astrology,,Zodiac,Signs,Which,Are,Taking,Off,FromLiūtas

 

Liūtams savaitė bus pažymėta svarbių įvykių santykių srityje. Pokyčiai gali būti nelengvi, bet būtini. Tie, kas jau kurį laiką pakenčia griūnančius romantiškus santykius, pagaliau ryšis juos galutinai nutraukti. Ir tai gerai. Naujai pradžiai pirmiausiai reikia atsikratyti seno bagažo. Pasijusite pagaliau išsilaisvinę, grįžę į save, vėl jausite gyvenimo skonį ir prisiminsite, ką reiškia meilė sau.

 

Na, o tie Liūtai, kurių esami romantiški santykiai klostosi sėkmingai, gali žengti svarbų žingsnį šeimos kūrimo link. Bet kuriuo atveju visos mintys suksis tik apie meilę ir santykius, karjera bei kiti reikalai bus nustumti į šoną.

 

Svarstyklės

 

Antrąją pusę turinčios Svarstyklės birželio 12-18 d. nematys nieko daugiau tik savo meilės objektą. Net kartu seniai esančios poros burkuos it šviežiai įsimylėję jaunuoliai ir bus akli viskam, kas vyksta aplinkui. Susikursite savo mažą gražų pasaulėlį ir kurį laiką užsidarysite meilės burbule. Nors tai ir labai malonu, bet visgi neignoruokite svarbių dalykų, rimtų problemų, antraip vėliau už tai teks sumokėti dvigubai. Šią savaitę viską darykite su meile bei atlaidumu, net spręsdami nemalonias situacijas. Tuomet meile jus apdovanos ir pati Visata.

 

Žuvys

 

Labai gerai, kad ši savaitė visas mintis nukreipia būtent į romantiškus santykius. Žuvys su savo partneriais jau labai seniai nori rimto gilaus pokalbio, tik niekaip tam nerado laiko ar jėgų. Dabar pats metas susėsti ir atverti vienas kitam širdis. Tarp jūsų kybantys neišsakyti dalykai jau tapo drambliu kambaryje – jų nebeįmanoma nepastebėti ir ilgiau ignoruoti. Pagaliau peržengsite ribas, kurias patys sau buvote nusibrėžę. Nors tai gali būti emociškai sunki patirtis, bet galiausiai džiaugsitės išdrįsę. Likimas jums yra paruošęs didelių dalykų, tad jau metas jiems atverti duris.

 

Autorius Jūratė Survilė