Spalio 23-29 d.bus pasirinkimų ir svarbių sprendimų metas. Pati Visata ragins liautis atidėlioti tai, dėl ko jau seniai reikėjo apsispręsti. Šią energiją ypač stipriai pajus trys Zodiako ženklai, kurių neabejotinai laukia reikšmingi pokyčiai.

 

 

JautisZodiac,Wheel,,Natal,Chart,,Burning,Candle,,Astrology,Dices,And,Stones

 

Šią savaitę sėkmė bus jūsų pusėje. Imsitės netradicinių sprendimų, jums nebūdingų veiksmų ir tai padės pašalinti bet kokias kliūtis ir sėkmingai skinti pergales. Kai kurie jūsų sprendimai gali atrodyti prieštaringi, bet netrukus paaiškės, kad iš tiesų jie buvo genialūs. Reikšmingi pokyčiai laukia tiek asmeniniuose santykiuose, tiek finansuose. Nebijokite mąstyti ir elgtis kūrybiškai, kliaukitės ne vien protu, bet ir intuicija.

   

Vėžys

 

Vėžiai netrukus įžengs į naują gyvenimo etapą. Vieniems tai bus susiję su meilės reikalais, kitų laukia nuotykių kupina kelionė, viską pakeisianti iš esmės. Patys nustebsite, kad tai, kas vyksta jūsų gyvenime, įmanoma ir nėra tik sapnas. Jus lydės ypač stipri energija, padėsianti nesvyruojant pereiti net sudėtingiausias kliūtis. Svarbiausia tikėti savimi ir elgtis ryžtingai. Nedvejokite kliautis intuicija, tik nepainiokite jos su emocijomis.

 

Ožiaragis

 

Nuo pat savaitės pradžios įsivyraus kažkokia rimtis. Iš pradžių ji gali neraminti, kelti daug klausimų, bet nebijokite – ji veda prie kažko nepaprasto. Kai kurie Ožiaragiai stovės labai arti slenksčio, kurį peržengus gyvenimas keisis kardinaliai. Priimdami sprendimus pasitikėkite savo nuojauta ir leiskite Visatai jums padėti. Rekomenduojama veikti tyliai ir savarankiškai, dar ne metas atkreipti į save dėmesį ir švęsti. Viskam savo laikas.

 

 

Autorius Jūratė Survilė