Pavasaris yra atsinaujinimo sezonas. Norisi jaustis švariai bei energingai tiek fizine, tiek dvasine prasmėmis. Balandžio 15-21 d. trims Zodiako ženklams daugiau dėmesio teks skirti būtent savo kūnui. Labai tikėtini su sveikata susiję iššūkiai.

 

AvinasGemstones,For,Zodiac,Signes,,Minerals,Over,Life,Flower,Chart.,Magic

 

Avinai yra nutrūktgalviai. Įprastai jaučiasi labai energingi, nenugalimi. Taigi ir savo sveikatai dėmesio skiria tik tada, kai ji kaip reikiant sušlubuoja. Profilaktika jiems atrodo nereikalinga. Deja, ši savaitė parodys, jog yra priešingai. Jeigu laiku neskirsite dėmesio savo fizinei būklei, ignoruosite pirmuosius įspėjančius simptomus, užklups rimtos ligos, ne vienai dienai paguldysiančios į lovą. Kaltinti galėsite tik save ir savo aplaidumą. Šią savaitę su sveikata verčiau nejuokauti, nes pasekmės gali jaustis dar ilgai.

 

Šaulys

 

Darbai darbus veja, nėra kada nė atsipūsti. Net laisvalaikiu vis tvarkote kažkokius reikalus užuot ilsėjęsi. Viskas turi ribas ir šią savaitę jos bus peržengtos. Būsite priversti sustoti. Labai tikėtina, kad užklups kažkokia liga, sutrikdysianti visus planus. Tai atrodys kaip labai blogas ir ne laiku ištikęs dalykas, bet iš tiesų viskas į gera. Nors jausitės prastai, pagaliau suvoksite, kad būtina subalansuoti darbo ir poilsio režimą. Nesate robotai, jums būtinas atsipalaidavimas – tiek fizinis, tiek protinis. Jeigu nesustosite net sunegalavę, laukia visiškas išsekimas.

 

Ožiaragis

 

Įprastai gana kruopščiai rūpinatės savo fizine sveikata. Ji šią savaitę didelių rūpesčių kelti neturėtų. Tik kaip dažnai prisimenate apie psichinę savijautą? Panašu, kad laikas atsigręžti į savo vidų ir iš čia iškuopti visas šiukšles. Savaitė pareikalaus labai daug dvasinės stiprybės, sąmoningumo. Jeigu jau anksčiau esate susidūrę su psichinės sveikatos iššūkiais, jie gali priminti apie save, paaštrėti simptomai. Kai kam tai bus visiškai nauja ir labai gąsdinanti patirtis. Svarbiausia išlikti ramiems, kiek tai įmanoma tokioje situacijoje, pasitikėti savimi ir, esant reikalui, kreiptis į specialistus.

 

Autorius Jūratė Survilė