Akivaizdu – kai kuriems asmenims tiesiog labai sekasi. Jie gerai uždirba, turi gražias šeimas, realizuoja save įdomiose veiklose ir nuolat šypsosi. Likusius kamuoja klausimas, kokia yra sėkmingo gyvenimo paslaptis? Astrologė Rita Vainauskienė asmensgimimo horoskopą vadina gyvenimo navigacija irteigia, kad šiais laikais gimti po laiminga žvaigžde reiškia ateiti į šį pasaulį sąmoningų gimdytojų šeimoje.

 

sekme

Ką vadiname sėkmingais žmonėmis?

 

Jaunimas dažnai žavisi turtingais linksmai besišypsančiais žmonėmis žurnalų viršeliuose ir mano, kad sėkmė sukasi apie daiktus, pinigus, gražią išvaizdą, šlovę. Daugeliui sėkmė asocijuojasi su gera materialine padėtimi, puikia karjera ar prestižiniu išsilavinimu. Kiti mano, kad sėkmingas gyvenimas priklauso nuo santykių su aplinkiniais: šeima, draugais, mylimaisiais ar bendradarbiais. Taigi, sėkmės apibrėžimų yra tiek pat daug, kiek žmonių. Ir visi jie savotiškai teisingi. Sėkmė dažnai apibūdinama kaip nuo žmogaus valios nepriklausantis atsitiktinumas – kryptingų įvykių serija, kuri įvyksta atsitiktinai. O štai sėkmingumas yra žmogaus gebėjimas pasiekti užsibrėžtų tikslų. Sėkmingi asmenys, dažniausiai net nelaiko savęs tokiais arba apskritai apie tai negalvoja. Tiesiog daro tai, kas jiems patinka, tačiau veikia sistemingai, tikslingai, neapvilia savęs ir kitų. Jie niekada nesustoja pusiaukelėje ir nepalieka neužbaigtų darbų. Tokie žmonės yra veiklūs, nuolat judantys pirmyn, turintys platų pažinčių ratą, besidomintys naujovėmis, imlūs naujai informacijai, visada atviri pasauliui žmonės. Jie puikiai jaučia tiek išorinius, tiek vidinius gyvenimo ritmus. Būtent jų atvirumas pasauliui padeda laiku pamatyti likimo pasiūlytas galimybes ir taip pritraukti į savo gyvenimą sėkmę.

 

Kiek žmogaus sėkmei įtakos turi jo pastangos, o kiek atsitiktinumai ir likimas?

 

Mūsų gyvenimai klostosi pagal virtines natūralių ir nuostabių dėsnių. Klysta manantys, kad jis grįstas atsitiktiniais įvykiais ir kad sutinkami asmenys greta atsiduria visiškai atsitiktinai. Pasaulyje nėra chaoso, tik tvarka ir jame niekada nebūna jokių atsitiktinumų. Gyvenimo įvykius lemia išmintingas procesas, kuris padeda žmonėms atskleisti gražiausius jų esybių aspektus. Nemirtinga siela, keliaudama žemiškų atgimimų ratu, įgyja nemažai patirties, pasiekia tam tikrų rezultatų, išmoksta elgtis įvairiose situacijose. Tokie įgūdžiai nepamirštami, o naujame žemiškame gyvenime atsiskleidžia kaip talentai ir sugebėjimai. Įžvelgti įsikūnijusios sielos potencialą ir apskaičiuoti kokį gyvenimo scenarijų paruošė likimas gali padėti gimimo horoskopas. Astrologai gali apskaičiuoti sėkmingus ar nesėkmingus gyvenimo periodus ir padėti žmogui eiti link savo sėkmės.

 

Ką reiškia posakis „gimė po laiminga žvaigžde“?

   

Ši skambi frazė buvo žinoma dar Antikos laikais. Tai sėkmės lydimi asmenys, kurių gimimas susijęs su sėkmingu žvaigždžių išsidėstymu arba didžiosios laimės planetos Jupiterio globa. Šie žmonės ir jų sėkmingi gyvenimo įvykiai visada sukeldavo vienų pavydą, o kitų susižavėjimą. Šiais laikais gimti po laiminga žvaigžde, reikštų gimti sąmoningų tėvų šeimoje. Tokie tėvai sugeba auginti asmenybę be trukdančių tobulėti kompleksų, sugebėsiančią gyvenime jaustis stabiliai, turinčią savivertę ir aiškiai jaučiančią savo tikrąjį aš.

 

Kiek žmogaus gyvenimui ir sėkmei įtakos turi Mėnulis ir Saulė?

 

Mėnulio įtaka svarbi nuo pat pirmojo įkvėpimo, t.y. nuo gimimo iki paskutinio atodūsio. Mėnulis yra lyg laidininkas tarp sąmonės ir pasąmonės, pačio žmogaus ir išorinio pasaulio. Mėnulio padėtis gimimo horoskope parodo kokius žmogus turi įpročius, refleksus, kaip jis prisitaiko aplinkoje. Mėnulis horoskope yra mamos simbolis, kuri atlieka savotišką „veidrodžio rolę“. Žiūrėdamas į mamą, vaikas mato joje viso pasaulio atspindį. Jei mama rūpestinga, švelni, dalinasi savo meile, ši gera energija vaiką lydės visą gyvenimą, leis jam jaustis saugiam ir laimingam šiame pasaulyje. O laimingi žmonės visada pritraukia sėkmę.

 

Saulės padėtis gimimo horoskope parodo kaip žmogus save gerbia ir vertina, kiek turi sveikų ambicijų, savarankiškumo ir kūrybinės energijos. Stipri Saulė horoskope sėkmę pritrauks ir pačiam asmeniui ir jį supantiems žmonėms. Kitų planetų išsidėstymas gimimo horoskope taip pat lemia gyvenimo sėkmę. Mistiškasis Neptūnas žadina intuiciją, kurios pagalba randamos sėkmingos galimybės. Griežtasis Saturnas padeda atsijoti tai, kas gyvenime trukdo. Jupiteris nurodo gyvenimo tikslą.

 

Ar žvaigždės likimą nulemia ar tik jam turi įtakos? Ar galima pakeisti savo likimo programą?

 

Dangaus kūno padėtis gimimo horoskope yra išreikštas Kūrėjo ketinimas, kuris padeda giliau suprasti save, išryškinti gabumus, suvokti savo misiją, dėl kurios ir įsikūnijome Žemėje. Pasaulis – tai ne chaosas, o žmogus nėra dulkelė, kurią nešioja vėjas. Mes gyvename gerai organizuotoje erdvėje, kurioje sielos siekdamos harmonijos įgyja daugiabriaunę patirtį. Tačiau likimą galima koreguoti. Gyvenimo programos korekcija – ne mitas ar pasaka, o kasdienė praktika gyvenimo laboratorijoje pateikianti sėkmingų rezultatų. Astrologija šiuolaikiniam besiblaškančiam žmogui yra lyg GPS navigatorius, kuris gali nuvesti tobulėjimo link, parodyti, ką šiuo metu geriau ir sėkmingiau įgyvendinti.

 

Kas lemia turtus? Ar kiekvienas labai panorėjęs ir pasistengęs gali tapti turtingu?

 

Kiekvienas turi savo likimą ir savas finansinio augimo strategijas. Neįmanoma  sugalvoti visiems tinkančio universalaus recepto, kurio dėka kiekvienas taptų turtingesniu. Horoskope matosi kas turėtų imtis rizikos investuoti, pradėti savo verslą. Kitiems tinka tik konservatyvios priemonės, atnešančios mažiau pelno, tačiau stabilesnes pajamas. Kažkas gali tapti savo profesijos ekspertu ir taip uždirbti daug pinigų. Dalis žmonių dėl savo individualių savybių gali dirbti tik samdomą darbą ir tenkintis eiline alga. Šiuo atveju svarbu teisingai pasirinkti sritį ar veiklą, kuri maloni širdžiai. Tik atsidavę patinkančiai veiklai visa širdimi pasiekia apčiuopiamų rezultatų. Deja, milijonieriais tapti gali ne visi. O ir puikiai uždirbantys turėtų žinoti, jog žvaigždžių cikluose būna periodai, kai sėkmė nelauktai nusisuka, kuomet blokuojamas materialus augimas. Labai svarbu nepalankiu laiku susilaikyti nuo naujų veiklų.

 

Astrologija gali padėti laimėti loterijoje?

 

Loterija yra didelis verslas. Taip pat galimybė gauti didelį kiekį svetimų pinigų legaliai. Tokios sėkmės sulaukia tik vienetai iš milijonų. Žvaigždės šiuo klausimu dažniau gali atskleisti periodus, kada žaidimuose nesiseks ir teks pinigus uždirbti savo darbu. Tačiau kartais gali įvardinti ir sėkmingus laikotarpius. Yra ir Fortūnos numylėtinių. Nagrinėjant jų gimimo žemėlapius randami panašūs požymiai, parodantys jog tai sėkmės lydimi žmonės.

 

Nuo ko priklauso, ar asmuo gyvenime sutiks tikrąją meilę? Kodėl kai kurie taip ir lieka vieniši?

 

Žmogui jaučiančiam meilės teikiamą pilnatvę nėra nepasiekiamų tikslų. Ar asmuo patirs tokią Neptūnišką euforinę būseną taip pat galima pamatyti asmeniniame horoskope. Yra keletas svarbių momentų, kurie atskleidžia kaip žmogus myli. Stipri Saulė arba stipriai išreikšta ugnis asmeniniame horoskope reiškia, kad žmogus mokės dalintis savo meilės energijomis. Jei ši sfera pažeista, jo santykiuose dominuos šaltukas, arba iš tiesų mylės tik save. Stiprus Mėnulis moters horoskope rodo, kad ji kelio į vyro širdį ieškos per skrandį, t.y. gamindama skanų maistą. Tokios moterys paprastai nelieka vienišos. Mėnulio pažeidimas Saturnu – baimės arba nenoro kurti šeimą ženklas. Todėl turintys tokį horoskopą, kartais pasirenka vienišiaus dalią. Į kiekvieno individo situaciją reikia pažvelgti individualiai. Horoskopo analizė yra galimybė pamatyti problemas ir patarti kokių priemonių imtis, siekiant pagerinti savo asmeninį gyvenimą.

 

Yra žmonių, kurie nors stengiasi, nieko nepasiekia. Jie dažnai serga, miršta jų artimieji ar persekioja kitokios nelaimės. Kas gali būti dėl to kaltas?

 

Siela keliaudama žemiškų įsikūnijimu ratu į šį gyvenimą ateina su tam tikru „bagažu“, t.y. informacija iš ankstesnių gyvenimų. Mūsų dabartiniai talentai yra ilgo ir kruopštaus darbo vaisius, o  minusai – tai ką praleidome, iki galo nepadarėme, vengėme vykdyti gyvenimo misija, netobulėjome. To rezultatas – gyvenimo nesėkmės ir tragedijos. Pasirinkdama kur įsikūnyti siela žino, kokios patirties nori ar reikia įgyti. Gyvenimo išbandymai patikrina sugebėjimą atsitiesti ir ieškoti naujų gyvenimo tikslų. Žmogaus stiprybė atsiskleidžia tik patyrus ir išgyvenus įvairias likimo siunčiamas negandas. Jas nugalėjus, gyvenimas gali pasiūlyti išties didelių netikėtumų. Todėl derėtų niekada nenuleisti rankų ir neprarasti vilties. Taip pat verta paklausyti didžiulę sėkmę pasiekusių žmonių pasakojimų. Dažniausiai ir jų gyvenimas iš pradžių nebuvo rožėmis klotas, tačiau dėka didžiulių pastangų, kantrybės ir užsispyrimo, jie vis tik pasiekė savo tikslus.