Pasaulyje sklando daugybė teorijų apie vaikų grupę, turinčią ypatingų gebėjimų. Ši sąvoka pasiskolinta iš Nancy Ann Tape knygos. Moteris tikėjo, kad vaikai gimsta, turėdami biologinį ryšį su savo dvasingumu. Sakoma, kad tokie vaikai yra gimę po 1995 metų, bet, kitų nuomone, tokių vaikų pradėjo gimti jau nuo 1980 metų. Jie turi panašumų su uolomis ir akmenimis, bet taip pat tikrai sąmoningai suvokia ir vandenį, debesis, Mėnulį, vandenyną ir atmosferą. Matydami visa tai, jie suvokia, kad vyksta kažkas neįprasto ir ypatingo.

 

indigo

Indigo vaikai yra jautresni negu didžioji visuomenės dalis; jie labai alergiški nežinomoms, neaiškioms medžiagoms, nebūtinai tik katėms, šunims ar arkliams. Šie vaikai gali turėti gerai išvystytą intuiciją, psichines ir telepatines galias. Jų emocijos yra labai stiprios. Paprastai tokie vaikai yra vienišiai ir stiprios valios. Žinoma, kad dauguma tokių vaikų turi dominuojantį dešinįjį smegenų pusrutulį. Dauguma indigo vaikų yra kūrybingi ir turi stiprų polinkį domėtis dvasiniais dalykais. Indigo vaikai turi beveik stebuklingą galią gydyti. Dauguma tokių vaikų turi nepaprastą pusiausvyros jausmą. Skeptikai teigia, kad indigo vaikai turi aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, pasireiškiantį kartu su hiperaktyvumu, bet tėvams patinka galvoti, kad jie yra ypatingi.

 

Nancy Ann Tape knyga „Indigo vaikai” (angl. „Indigo Children”) yra paaugliams skirtas romanas, kurio pagrindinė veikėja yra mergaitė vardu Faith. Istorija prasideda nuo jos tapimo pilnamete naujuose namuose. Faith gali matyti kairiąja akimi, bet ji žino, kad ši akis nėra paprasta akis. Per kitus knygos personažus jauna mergina susipažįsta su daktaro Grigorijaus Rasputino gyvenimu ir mokymu ir tada Faith susitapatina su savo gebėjimais.

 

Knygoje aprašoma, kaip Faith ir maža indigo vaikų grupelė ieškojo paslapties, paslėptos uolose ir akmenuse po jų miestu. Skaitant šią istoriją atsiskleidžia Faith ir jos draugų portretai. Paaiškėja, kad vaikai gali būti intelektualūs, artistiški, talentingi. Visi jie gimę hipotetiniame Indigo miestelyje, Misūrio valstijoje, JAV. Vaikus suvienijo vienas tragiškas incidentas, kurio metu mirė kūdikis. Visi vaikai buvo našlaičiai, bet labai artimi draugai.

 

Egzistuoja ne tik indigo, bet ir krištoliniai vaikai. Jie turi visas indigo vaikams būdingas savybes, bet jų galios ir psichiniai gebėjimai yra stipresni. Jie čia, nes žino, kad žmonija turi keistis. Kai kurie iš jų gimė XX amžiaus aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose, norėdami sužinoti, ar pasaulis yra pasirengęs pokyčiams, o dešimtajame dešimtmetyje daugelis vaikų gimė tam, kad paruoštų kelią į visiems daug geresnį pasaulį.

 

Skirtingai nuo indigo, kurie kovoja su tuo, kas yra gyvenimo išorėje, krištoliniai vaikai siekia ramybės ten, kur jie yra. Jie supranta, kad turi tai, ko reikia, norint išgelbėti pasaulį ir gyvena, vedini savo pašaukimo. Jie nesistengia patikti visiems ir maksimaliai išnaudoti savo galimybes. Jie tiesiog žino, kad yra pasirengę eiti ten, kur veda širdis ir daryti nuostabius dalykus žmonijai ir planetai. Nuostabu, kad šalia mūsų gyvena tokių nuostabių vaikų, kurie šiuo metu galbūt jau yra net ir suaugę. Galbūt net ir jūs patys esate indigo arba krištoliniai vaikai, jeigu gimėte straipsnyje nurodytais laikotarpiais ir pastebite, kad turite ypatingų galių ir kažkuo labai išsiskiriate iš pilkos žmonių masės!