Erotiniuose žaidimuose galima naudoti ledą, aliejų, vašką, tirpintą sviestą arba atšaldytus vaisius… Arba daiktus, kuriuos galima rasti namuose: metalinius šaukštus, grandinėles ir rankšluosčius, pamirkytus šaltame arba karštame vandenyje. Rekomenduojama išlaisvinti vaizduotę ir įtraukti karštį ir šaltį į sekso preliudiją.

 

seksas

Anksčiau ar vėliau poros išsiaiškina, kokie seksualiniai veiksmai labiausiai jaudina, kur reikia paspausti stipriau, o kur švelniau paglostyti, kad didysis malonumas būtų garantuotas. Ilgainiui atsirandantis supratimas apie ilgalaikio partnerio kūną ir seksualumą turi savų privalumų, tačiau gali virsti rutina, kai atsiranda pripratimas prie tokios pačios stimuliacijos ir pojūčių. Monotoniją meilės guolyje išvaikyti padės žaidimai su skirtingomis temperatūromis. Karštis ir šaltis  kutena nervų galūnėles, todėl užplūsta geros nuotaikos hormonai, endorfinai, ir sustiprėja susijaudinimas.

 

Tokie namų apyvokos daiktai kaip metaliniai šaukštai, rankšluosčiai ir produktai kaip tirpintas sviestas, ledas, aliejus ir vaškas gali tapti malonumą padedančiais sustiprinti įrankiais ir priemonėmis. Nauji prisilietimai padeda pasiekti dar neatrastų seksualinių aukštumų.

 

3 būdai įtraukti karštį ir šaltį į erotinius žaidimus:

 

Reikės stiklinės šilto vandens ir ledinio vandens dubens. Pirštus panardinti į ledinį vandenį prieš patenkinant jį ranka arba galima naudoti ledo kubelius, kuriais braukyti įkaitusias kūno vietas. Kai vyro lytinis organas bus kietas kaip uola ir pasirengęs bet kurią akimirką išlieti sėklą, partnerei reikėtų gurkštelėti šilto vandens ir palaikyti šiek tiek burnoje. Po to pūsti šiltą orą į atšalusį penį, prieš paimant jį į burną.

 

Reikės metalinio šaukšto, dubens ledo ir žvakės. Metalinį šaukštą atšaldyti dubenyje su ledukais.Vienas partneris turėtų atsigulti ant nugaros, o kitas lašinti karštą žvakės vašką ant nuogos odos (rekomenduojama naudoti specialias masažines žvakes, kurios gaminamos iš sojų vaško ir mažiau įkaista negu natūralaus bičių vaško ar parafino žvakės). Lašinant vašką kartais nustokite tai daryti ir priglauskite ledinius šaukštus prie spenelių. Pradėti nuo rankų, pečių, pilvo srities ir pamažu pereiti prie jautresnių zonų – kirkšnių ir krūtinės. Norint dar stipresnių pojūčių rekomenduojama visa tai atlikti prieš tai partneriui užrišus akis šilkine juosta ar švelnaus audinio šalikėliu. Nežinojimas, kad partneris naudos vašką, o kada šaukštą, gali dar labiau įkaitinti kraują.

 

Reikės prezervatyvo, kartoninės tūtelės, rankšluosčio, pamirkyto šiltame vandenyje, vandens. Kartoninę tūtelę perkirpti išilgai ir susukti į pageidaujamo storio. Lipnia juostele sutvirtinti, kad neiširtų. Užmauti prezervatyvą ant tūtelės ir pripildžius ją vandens, padėti į šaldiklį. Vanduo sustings į ledą ir gausis ledinis vibratorius. Partnerio penį suvynioti į šiltą rankšluostį ir leisti jam stebėti, kaip save patenkinate su šiuo lediniu falo imitatoriumi. Kada jis bus susijaudinę ir nebegalės ilgiau tverti, nuimkite rankšluostį ir pakeiskite ledinį falo imitatorių tikru ir šiltu vyro pasididžiavimu. Staigus temperatūrų pasikeitimas paliks jus be žado.

 

Erotiniai žaidimai, naudojant skirtingas temperatūras, suteikia galimybę patirti naujų ir nepamirštamų potyrių. Noras išbandyti naujus dalykus lovoje ir patirti naujų pojūčių gali padėti sustiprinti tarpusavio ryšį. Tačiau reikėtų atsiminti, kad tokiuose erotiniuose žaidimuose svarbiausia išlaisvinti savo fantaziją.