Taigi, jūs išsiskyrėte… Ir jums įdomu, ar galite dar kartą pasimylėti, prieš pasakant vienas kitam: „sudie“. Štai 10 scenarijų, kai išsiskyrimo seksas yra visiškai priimtinas dalykas!

 

seksas

  • Jūs abu norite artumo. Jūsų keliai išsiskyrė prieš kelias dienas ar savaites ir atrodo, kad viskas įvyko per greitai. Nesvarbu, kad jūs abu sutikote su tuo, kad geriausia, ką galite padaryti – tai išsiskirti, bet vis tiek gali atrodyti, kad viskas vyksta per greitai. Jūs esate pasiruošęs gyventi toliau, tačiau jums reikia artumo, nes buvę santykiai atrodo nebaigti. Šiuo atveju gal ir ne tokia bloga mintis paskutinį kartą susitikti maloniam pokalbiui ir išsiskyrimo seksui.

 

  • Išsiskyrimas įvyko abiejų noru. Nei jūs, nei jūsų partneris nemato bendros santykių ateities. Nejaučiate vienas kitam neapykantos ir apgailestavimo. Galbūt šiek tiek liūdna, kad viskas baigėsi, tačiau puikiai suprantate, kad tai geriausia jums abiems. Jūsų abiejų gyvenimai eina skirtinga linkme, jūs nebeturite nieko bendro ir lengviau yra išsiskirti, o ne gyventi tai neigiant.

 

  • Jūs nenorite likti draugais. Jūs abu nusprendėte išsiskirti, tačiau jausmai vienas kitam dar nemirė. Gali būti, kad ir šiuo atveju išsiskyrimas baigsis seksu, nes ore tvyro tiek daug meilės ir neapykantos. Jeigu bent vienas iš jūsų jaučiate švelnius jausmus, jūs galite palaikyti intymų ryšį, tol, kol galutinai vienas kitą ištrinsite iš savo gyvenimų. Galite tapti draugais su privalumais.

 

  • Meilė išblėso. Jūs kartu gyvenate ir leidžiate laiką kartu. Jaučiatės kaip geri draugai, bet ne aistringi mylimieji. Jūs galite vienas kitą stipriai mylėti, tačiau tarp jūsų seniai nebėra romantikos kibirkštėlės. Ir vienas arba abu jūs norėsite daugiau meilės ir švelnumo.

 

  • Jūs abu buvote vienas kitam neištikimi. Kad ir kaip būtų gaila, neištikimybės atvejų pasitaiko dažniau negu būtų galima pagalvoti. Žmonės, kurie turi polinkį į neištikimybę, dažniau be skrupulų leidžiasi į romantiškus nuotykius su tais, su kuriais nutraukė santykius.

 

  • Išsiskyrėte, nepakėlę didelio atstumo. Meilę per atstumą labai sunku išsaugoti. Tam, kad ji išliktų, reikia daug pastangų, pasitikėjimo, meilės įrodymų, dažnų susitikimų. Kartais geriau susitikti paskutinį kartą, nuoširdžiai pasikalbėti, paskutinį kartą pasimylėti ir tada pasakyti vienas kitam sudie.

 

  • Jums neskauda širdies. Jūs išsiskyrėte, nes turėjote skirtingus prioritetus. Bandėte gaivinti santykius, bet jums to nepavyko. Dėl išsiskyrimo širdies neskauda, nors, prisipažinkite, seksualinė įtampa tarp jūsų vis dar likusi…

 

  • Jūs nesijaučiate emociškai manipuliuojami. Jūsų niekas neverčia užsiimti seksu, nedaro psichologinio spaudimo ir nesistengia jumis manipuliuoti, kad gautų tai, ko nori.

 

  • Dėl jūsų išsiskyrimo kaltos blogai susiklosčiusios aplinkybės. Kartais žmones išskiria išorinės aplinkybės. Aistra lieka, bet keliai pasukę skirtingomis kryptimis, galbūt nieko tokio paskutinį kartą pasimylėti.

 

  • Tiesiog taip nutinka. Jūs to neplanavote, tačiau kažkaip taip išėjo. Nereikėtų dėlto labai griaužtis, tiesiog priimkite tai, kaip gyvenimo dalį.