Santykių pradžioje laimingai įsimylėjusios moterys spinduliuoja pasitikėjimą savimi. Jos būna laimingos žinodamos, kad turi vyrą, kuris jas myli ir be makiažo, be depiliacijos, nepriklausomai nuo jų liemens apimties. Santykiai darnūs, mylite vienas kitą, turite vaikų, pasitikite vienas kitu ir suprantate… Tačiau aistros nebėra. Po to pradedama ieškoti priežasčių: galbūt aistra išblėso dėl kelių papildomų kilogramų? Tada pradedama laikytis dietos, bėgioti rytais, stengiamasi įtikinti ir vyrą prisijungti. Nuolatinės pastangos vargina, todėl moteris tampa irzli ir agresyvi. Rezultatas toks, kad seksas iš santykių iš viso dingsta ir šeima įklimpsta į giliausią krizę. Ar žinojote, kad visai nesudėtinga susigrąžinti ir prarastas linijas, ir meilę, nekankinant savęs ir neieškant kaltų?

 

10 patarimų, kaip atgauti grožį ir seksualumą be dietų:

 

"plius dydžio modelis"

  • Išmokti matyti tai, kas geriausia. Daugeliui tai yra labai sudėtinga užduotis. Mes pripratę kritikuoti save, todėl nereikia stebėtis, kad veidrodis – ne geriausias mūsų draugas. Labiau save vertinti galima išmokti. Štai keli patarimai: už kiekvieną blogą žodį sau reikia pasakyti sau bent keletą gerų. Žiūrėdamos į veidrodį, raskite penkias kūno dalis, kurios jums patinka. Galbūt iš pradžių tai bus tik riešai ir kulkšnys, tačiau, laikui bėgant, turėtų padaugėti dalykų, kurie atrodo patrauklūs ir seksualūs.

 

  • Išsaugoti taisyklingą laikyseną. Tai svarbu ne tik dėl pasitikėjimo savimi, bet ir dėl figūros. Labai dažnai moterys, dažnai atsiduriančios visuomenės dėmesio centre, ten net nepatektų, nepriklausomai nuo to, kaip nuostabiai jos būtų apsirengusios, jei nemokėtų taisyklingos laikysenos. Verta visada prisiminti, kad pasaulis mums po kojomis, o ne ant pečių, rašo „passion.ru“.

 

  • Rengtis moteriškai. Daugelis moterų pamiršta, kad yra aukštakulnių, sijonų ir kitų moteriškų dalykėlių. Visur bėgioti su džinsais ir mokasinais, be abejo, patogu. Tad pirmas dalykas, ką turėtų padaryti moteris – tai iš drabužių spintos išsitraukti batelius, sukneles ir sijonus. Jeigu tokių nėra, reikėtų nusipirkti. Jeigu sunku vaikščioti su aukštakulniais, praktikuokitės namuose. Pradėkite nuo 15 minučių kasdien.

 

  • Nusipirkti kvepalų. Naujų, bet ne tokių, prie kurių esate įpratusios. Daugelis kvapų, kurie naudojami metų metus, tampa patogūs kaip naminės šlepetės. Rinktis tokius kvepalus, su kuriais jaučiamasi ryškiai, šventiškai ir seksualiai.

 

  • Pasidovanoti dailius ir seksualius apatinius drabužėlius. Leiskite sau turėti bent vienus šilkinius naktinius, korsetą, kojines, nėriniuotą liemenėlę ir kelnaites. Net jei tai beveik niekada nedėvėsite, net jei tai dėvėsite tik prieš seksą, tai turėti yra verta.

 

  • Nepamiršti reguliariai atlikti nereikalingų plaukelių šalinimo procedūrų. Deja, daugelis moterų depiliacija susirūpina tik pavasarį ir vasarą, nes iki tol apžėlusių kūno dalių niekas nemato. O vyras nesiskaito? Net jei ir taip, tai rūpintis savimi pirmiausiai reikėtų dėl savęs. Atspindžiu veidrodyje reikėtų būti patenkintoms.

 

  • Pasidaryti manikiūrą ir pedikiūrą. Ar skaitėte knygą „Vėjo nublokšti“? O gal bent matėte filmą? Ar prisimenate, kaip Retas Batleris išsiaiškino, kad Skarletė dirbo plantacijose kaip negrė? Teisybė, jis pasižiūrėjo į jos rankas. Daugelis moterų nėra nė karto dariusios manikiūro grožio salone ir bijo ten eiti. O apie pedikiūrą iš viso nėra ką kalbėti. Net jei vasara ir atvirų batelių sezonas dar toli, nereikėtų pamiršti rūpintis savo pėdomis. Jūsų kojos turi būti prižiūrėtos ir išpuoselėtos.

 

  • Įvaldyti greito makiažo meną. Kai kurioms moterims makiažas yra kančia, nes užtrunka valandą, kartais dvi. Kai kurios iš jų galvoja, kad nežino, kaip reikia dažytis. Tačiau to galima išmokti! Įvaldžius makiažo meną, galima atlikti viso veido makiažą per 15 – 20 minučių. jeigu užtrunkama ilgiau, reikia pasimokyti tinkamo makiažo paslapčių. Internete galima rasti daug straipsnių ir įrašų, kaip taisyklingai tepti akių šešėlius bei lūpų dažus.

 

  • Dažyti plaukus. Jei plaukai atrodo negražiai, spalva išblukusi arba plaukai pražilę, reikia juos nudažyti gražia ir tinkančia prie veido spalva. Geriau bet kokia plaukų spalva, nei nuaugusios plaukų šaknys. Jeigu plaukai žili, nebandykite savęs įtikinti, kad toks atspalvis jums tinka. Plaukai – tai labai seksualu, nepriklausomai nuo jų ilgio. Greičiausiai todėl labai religingi žmonės ir musulmonai slepia juos po skarelėmis ir kitais galvos apdangalais.

 

  • Stebėti odos būklę. Apie veido ir kūno priežiūrą nuolat primena reklamos, tačiau kitos vietos, kurios išduoda tikrąjį amžių, dažniausiai pamirštamos. Reikėtų nepamiršti skirti pakankamai dėmesio kaklo, dekoltė srities ir rankų priežiūrai. Naudoti kremus, aliejus, atlikti kitas grožio procedūras ir masažą.

 

Naudodamosi šiais patarimais moterys vėl pasijaus tikromis moterimis ir gyvenimas pradės gerėti, į santykius grįš meilė ir aistra.